Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Devirecek Lanet: Shodai Kitetsu!

Sizce teorinin tutma olasılığı var mı?

• Evet, her şey mantıklı.

• Bazı kısımları mantıklı.

• Hayır, tamamen mantıksız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Teşekkür ederiz fandaş. :sapkali:
Rica ederim fandaş. Fandaşlarımla teori konunda hep gurur duymuşumdur. Bu konuda açık ara en iyi fan grubuyuz.

Teori ile ilgili son eklenen kısım kafama yatmadı bir tek. Oda, Law'ı harcamaz. Popüler bir karakter kendisi. Seri sonuna kadar takılacaktır etrafta. Pedro gibi garibanlar ölsün anca :(

Rica ederim fandaş. Fandaşlarımla teori konunda hep gurur duymuşumdur. Bu konuda açık ara en iyi fan grubuyuz.

Teori ile ilgili son eklenen kısım kafama yatmadı bir tek. Oda, Law'ı harcamaz. Popüler bir karakter kendisi. Seri sonuna kadar takılacaktır etrafta. Pedro gibi garibanlar ölsün anca :(
O kısmı kimse beğenmedi. Ben de bilerek o kısmın ayı bir teori gibi olduğunu yazdım zaten. Biliyordum böyle tepki alacağını. :flaugh:
Bu şekilde olmasa da, ben Law'ın öleceğini düşünüyorum. Meyvesinin o tarz bir yeteneği olduğunun açıklanmasından sonra bunu kullanmaması benim için sürpriz olur. Bakalım.

O kısmı kimse beğenmedi. Ben de bilerek o kısmın ayı bir teori gibi olduğunu yazdım zaten. Biliyordum böyle tepki alacağını. :flaugh:
Bu şekilde olmasa da, ben Law'ın öleceğini düşünüyorum. Meyvesinin o tarz bir yeteneği olduğunun açıklanmasından sonra bunu kullanmaması benim için sürpriz olur. Bakalım.
Kullanma ihtimalini kuvvetli görüyorum ben de. Ancak dediğim gibi seri sonu. Erkenden aradan çıkarmaz diye düşünüyorum. Wano sonu ölürse şaşırım.

Law, hiçbir novayla olmadığı kadar(Luffy hariç) Zoro'yla samimileşti. Gerektiği zaman gereken fedakarlığı Zoro için yapabilir. Zaten bu konuda iki seçeneği var bana göre; Luffy ya da Zoro :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık