Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido’ya Son Vuruşu Kim Yapar?

Kaido’ya son vuruşu yapacak kişi kim olur?

• Luffy

Kullanılan: 87 62.1%
  • Zoro

Kullanılan: 30 21.4%
  • Oden

Kullanılan: 8 5.7%
  • Big mom

Kullanılan: 3 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 12 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    140
Zoro'nun Kaido'nun kellesini alma gereksinimi ve altyapısı Luffy'nin, "Kaido bana tek attı" ağlaklığından daha ağır basıyor ne yazık ki.
punkhazard arcında luffy 4 yonkouyuda indireceğini söylüyor bu yeterince ağır basıyor. Zaten düşünürsen Zoro orada ne kadar dayanabilir ? Emma haki sömürüyor bunu gördük luffynin gear4ü ne ise emma da onun gibi birşey. Zoronun bir noktada çok iyi hasar vereceğinden eminim ama ondan sonra hakisi biter ya kaidodan raimei hakke yer yada benden bu kadar gerisi sende diyip çıkar.

Zoro ölümcül bir yara bırakır. Son vuruşuda luffy yapacaktır. Ancak luffy şuana kadar kimseyi doğrudan öldürmedi. Bunu biliyoruz. Tam son vuruş atacakken zoro luffye :
Dur luffy. Onu öldürmek bu savaşı bitirmeyecek.
Luffy- Ne diyorsun Zoro ? Ne yapacağız ozaman.
Zoro- bana bırak.
Zoro- sana bir teklifim var kaido. Ölmeyi mi yoksa emrim altına girip yaşamayı mı tercih ediyorsun der.
Kaido- ağzından kan kusarak , wuhahahah
Seni kendini birşey sanan velet . İstediğin gibi olsun.
Bunun üzerine
Zoro- yaptıklarının bedeli olarak bu halka yardım edeceksin. Bu bitince tayfanı ve tüm adamlarını alıp bu adadan ayrıl.
Zamanı gelince seni çağıracağım. O güne kadar gücünü kaybetme.
Kaido somurtgan bir yüz ifadesiyle oradan uzaklaşır. Tabi yürüyecek halde olmadığı için
Bigmom yardım eder.
Bunun uzerine kid , law ve killer duruma cok şaşırır. Luffyde kahkaha atmaya başlar.
Senden daha azını beklemezdim Zoro.

Aşağı katlara inip savaşın bittiğini açıklamaya gidince. Sanjiyi gören zoro
Bi tane tokat atar sanjiye. Bu zamana kadar neredeydin der?. Sanji cevap veremez. Sonra luffy elini sanjinin cebine sokar ve zoroya sigarayı uzatır. Daha sonra sigarasını yakar. Kid de bir dal ister. Ancak zoro vermez. Law ise room açarak bir dal sigara alır kendine. Ve yakıp ilerlemeye devam ederler.

Enma diyen var mı diye bakmaya gelmiştim.

Yenildiğini ilan eden saldırı Luffy'nin olacaktır. Gerisi cellatlık olursa olur.

Zoro ölümcül bir yara bırakır. Son vuruşuda luffy yapacaktır. Ancak luffy şuana kadar kimseyi doğrudan öldürmedi. Bunu biliyoruz. Tam son vuruş atacakken zoro luffye :
Dur luffy. Onu öldürmek bu savaşı bitirmeyecek.
Luffy- Ne diyorsun Zoro ? Ne yapacağız ozaman.
Zoro- bana bırak.
Zoro- sana bir teklifim var kaido. Ölmeyi mi yoksa emrim altına girip yaşamayı mı tercih ediyorsun der.
Kaido- ağzından kan kusarak , wuhahahah
Seni kendini birşey sanan velet . İstediğin gibi olsun.
Bunun üzerine
Zoro- yaptıklarının bedeli olarak bu halka yardım edeceksin. Bu bitince tayfanı ve tüm adamlarını alıp bu adadan ayrıl.
Zamanı gelince seni çağıracağım. O güne kadar gücünü kaybetme.
Kaido somurtgan bir yüz ifadesiyle oradan uzaklaşır. Tabi yürüyecek halde olmadığı için
Bigmom yardım eder.
Bunun uzerine kid , law ve killer duruma cok şaşırır. Luffyde kahkaha atmaya başlar.
Senden daha azını beklemezdim Zoro.

Aşağı katlara inip savaşın bittiğini açıklamaya gidince. Sanjiyi gören zoro
Bi tane tokat atar sanjiye. Bu zamana kadar neredeydin der?. Sanji cevap veremez. Sonra luffy elini sanjinin cebine sokar ve zoroya sigarayı uzatır. Daha sonra sigarasını yakar. Kid de bir dal ister. Ancak zoro vermez. Law ise room açarak bir dal sigara alır kendine. Ve yakıp ilerlemeye devam ederler.
Bende küçükken diş perisine inanırdım :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık