Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaido'ya Kim Ne Kadar Hasar Vermiştir?

Kaido'ya En Çok Hasar Veren Üç Kişi?

• Kullanılan toplam oy
    111
Kanka benim gördüğüm en son Kid onu Big Mom'a yaptı. Tüm samimiyetinle söyle Kid'in Big Mom' yaptığını Dof Mom'a yapabilir miydi. Senin şu meşhur tarafsızlığını görek bi yav xd
Herkeste öyle Luffy ve Kid gibi g3 yumruğu oluşturacak meyveler yok Law’da da yok mesela ama diğerleri de aynı hasarı farklı şekilde verir.Dof novalardan daha fazla hasar verirdi tayfa hariç.Oda wanoya güçlü müttefik olarak ekleyecekmiş powerful diye özellikle belirtiyor King’ten Queen’den aşağı müttefik olarak eklemez hatta o laf fazlasını söylüyor.
Ben Kid diyen 4 kişinin duygularını paylaşmak istiyorum. Adam zarar verilebileceğine şaşırdı yav hahahah

Kaido'yu devirmeye çalıştı onu da beceremedi, az kalsın Law öğle yemeği oluyordu Kaido'ya alkjsdlkjasdlkj
Kid şöyle konuşuyormuş neler neler yaparmış izle gör :hhh:.
Küfürlü
.

Uçurumdan kafalama atlayan adamı yere çalmaya çalıştı onu da yarım becerdi, bu mudur
Kaido orada acı çekmiyorsa niye bağırıyor durup dururken buna mantıklı bir açıklaman varsa diyeyim hasar almadı diye. Uçurumdan atlayıp bir şey olmamış olması ile burada acı ile bağırmasının bağlantısı ne?

@Millennium Wizard la Dof korkmazsa dövüşürse versin zarar, adamda Kid kadar cesaret var mı Big Mom'a Kaido'ya dalacak onu düşün önce.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık