Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    318
Kendi adıma söyliyim ''Shanks daha güçlüdür''ü savunmuyorum.Ben eşitlerdir diyorum.Bu yüzden de Shanks'ın kazanma ihtimali vardır diyorum.Kaldı ki sadece bu konuda değil.WB'nin dünyanın en güçlü adamı olmadığını iddaa eden bir kesim de var mesela.Onlardan biri de yine benim.Tam mangayı inkar etmek deme bence.Kaido en güçlü çıksın umrumda değil ama çıkmama ihtimali,mangakanın klasik arc bossu şişirme numaralarından biri olabilir yine.

http://www.korsanfan.com/konu/kaido-vs-shanks.6311/page-73#post-825687

Burda neden Kaido'nun en güçlü olarak anıldığını kendimce yazmıştım.Yukarıdaki mesajımda o zamandan beri düşüncelerimde 1-2 ufak değişme oldu ama genel olarak öyle düşünüyorum.
Oy verene deģil savunan için söylemişim bende zaten.Adam kalkıp boyu uzun diye en güçlü dediler diyor.Be diyeyim ben buna.Kaidoyu yenip Mfye gelmiş diyor.

Okudum.Kişisel görüşün bir şey diyemem de bazı şeyler bence açık.Tabi Kaido vs Kidi bir görelim hele.Reyizin verdiği yarayı :a:
Ya Kaido en güçlü çıksın şaşırmam.Aynı şekilde Shanks Kaido'ya denk çıksın ona da şaşırmam.Kısaca nabarlarsa yapsınlar ben yonko(WB hariç) sevmem zaten.

Kaido'nun gömlek giyme nedeni zaten Kid'in yarasıydı bilmiyor musun ? Gövdeden deşmiş reyiz.:a:

Ya Kaido en güçlü çıksın şaşırmam.Aynı şekilde Shanks Kaido'ya denk çıksın ona da şaşırmam.Kısaca nabarlarsa yapsınlar ben yonko(WB hariç) sevmem zaten.

Kaido'nun gömlek giyme nedeni zaten Kid'in yarasıydı bilmiyor musun ? Gövdeden deşmiş reyiz.:a:
Ahahha bi ara bu konudan yürüyordum zaten belli bir kesime karşı :D

Ben de Wb hariç sevmem zaten yonkouları.Şu aralar bi Teach hoş geliyor o da korkağın yusufun teki.Az delikanlı olsa başka olurdu.

Oy verene deģil savunan için söylemişim bende zaten.Adam kalkıp boyu uzun diye en güçlü dediler diyor.Be diyeyim ben buna.Kaidoyu yenip Mfye gelmiş diyor.
Kaidoyu'yu yenmiş olma intimali yoktur. En fazla yetişemeyeceği için anlamsız bulmuştur savaşmayı. Ama savaş meraklısı bir kanakteri de var bu seseple. Sake olayı gayet mantıklı: -)) Shanks de savaş taraftarı değil zaten.

Boy mevzusuna gelince Kaido'nun ünvanı ile WB ve Mihawk'ın ünvanları arasına ciddi bir fark var. Onlarda direk sadece en diye belirtirken Kaido da anılır/bilinir, insanlar derki bahsini yatır. Şeklinde ifadeler kullanılmış. Yani insanlar gözündeki Kaido anlatılmış. Elbette bunun böyle olmama ve şu an serideki yaşayan en güçlü kişi olma ihtimali daha yüksek. Ancak bu ihtimal de var bana göre. Yani kimsenin manğayı inkar modunda olduğunu size göre net bir ifade başkalarına göre muğlak. Zaten Kaido'nun daha güçlü olmazı durumunda bire. Shanks yener denilebilir. Adam içki ile kandırıyorsa yenmesini de becerebilir. Sonuç olarak çok takılmamak gerek Kaido işlenirken Shanks diyenin de Kaido diyenin de fikri değişebilir.

Shanks abimizin çok sakat bir gücü var muhtemelen :)

Diğer Yonkoular bildiğin hayvanken Shanks içimizden, ailemizden biri gibi gözüküyor adeta, öyle naif. Böyle bir tip çok daha ters çıkacaktır. Yenebilme ihtimali var yani.

Shanks Kaido'yu alabilse adam intihar için Gök Adası'na çıkmaya zahmet eder miydi acaba? Tabii ki de Kaido.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık