Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaidou vs. Shanks

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    318
Shanks alır roger dan bile güçlüdür büyük olasılıkla(10. yıl özel openingte white,roger dan sonra shanks sonra luffy gözüküyor) luffy gelmiş geçmiş en güçlü korsan kral olacak sonuçta joyboy korsan kral değildi ama korsan kraldan bile daha güçlüdür nikanın avatarı.

Kaido>Garp. Hesabınızı buna göre yapın.
Hangisine oy atsam diğerine haksızlık olmaz. Kaido da Kid’i ilk seferde teklemiştir ama aşağı yukarı yonko yarısı adamı Shanks tekledi. Sağ kol üzeri adamları şimdiye kadar tekleyen tek karakter Shanks olduğu için...
Luffy>Kid. Serinin hiçbir noktasında Kid lehine bu denklem değişmedi. O yüzden Kaido Luffy'yi teklemişken Shanks'ın yaptığıyla Kaido'nun yaptığı arasında bir fark yok.

Kid ve Law'ın sağ kol üzeri oldukları konusuna gelince... Law belki ama Kid'in eldeki yetenekleriyle hiçbir sağ kolu alacağını sanmıyorum. Wano'da olan şuydu; senaryo gereği iki sağ kol, Zeus'u olmayan ve haki kullanmayan bir yonkouyu uçurumdan aşağı atmayı başarıp dış faktörlerle(bomba ve magma) oyun dışı bırakmayı başardı. Hepsi bu.

Hulasa.. Kaido, Shanks'tan daha donanımlı bir karakter. Kağıt üzerinde Kaido alır normal şartlarda. Ama Oda derse ki kral haki bu donanım farkını da kapatır ve hatta karakteri öne geçirir ona bir şey diyemem. Bu, kral hakiye artı yazan bir durum olur.

kaido tüm gücüyle abansa kidi yine tekler ama shanksın saldırısı tüm gücümü ondan emin değilim yinede kaidoya basıyorum

kaido tüm gücüyle abansa kidi yine tekler ama shanksın saldırısı tüm gücümü ondan emin değilim yinede kaidoya basıyorum
Kidd'in zaten ödülü fazla.kidd bana göre yonko'nun sağ kolu seviyesindeydi.o savaşta asıl önemli işi yapan law'du
Law-2.3 kid-1.5 falan olmalıydı. Luffy'de 3.7 civarlarında olmalıydı.

Tekleme konusuna gelirsek,bence kidd'in wano başı luffy'den pekde bir farkı yok sadece daha güçlü saldırıları var.kaido kidd'i tekler.hem de tüm gücünü kullanmadan

Çizdirmez gibi ama bu herif hikayeden nasıl çıkacak veya seri sonunda laughtale'e bizimkilerle mi gidecek? Merak ediyorum.

Dandik bir hikayecilik yine bizi bekliyor.

Fanları Shanks'a Amiral tekletiyor, Kaido'yu aldırıyor ama ne hikmetse Kaido ve BM düştükten sonra ''hadi kalkın la One Piece'i bulak'' diyor.

Shanks misyonunu çok önceden doldurdu, fanı çok diye sündürüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık