Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'nun Meyvesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar öldürülemedi de öv yere göğe sığdırma,sonrasın da meyve çıkar.Denizci askerleri mal da en azından rütbeliler değil.1 2 tanesi demiştir atın denize gitsin.O kadar işkence metoduna boğma yı eklememek saçmalığın daniskası olur.Meyve falan düşünemiyorum bu adam da.

lol. Hala meyve olamaz çünkü mal değilse - değilseler suya atlar- atarlar öyle ölürdü, deniliyor.
Anlamadım ki illa ki meyve mi lazım suda boğulmak için.
Denizciler mal değilse şöyle 1 saat filan değil 5-10 dakka kafayı küvete soksalar yine ölürdü. Yani meyve şart değil suda ölmesi için.
Balık adam değilse tabii.
Adama su da işlemiyor olay bu. Veya oksijensiz solunum yapabiliyor leyla.

Bu ölüm mevzusunu niye bu kadar abarttınız. Hatta meyveli çıkması fail olura bağladınız ki. Kardeşim yani bu işin yeni gelen adamı övme işi su muhabbeti de çok saçma bırakın işte adamın dayanıklılığına vurgu yapıyor herif işte. Wb'den bile dayanıklı belki bu herif. Meyve çıksın benze çıkmalı da zaten zoan çıksa daha da iyi olur fiziksel olarak artış gerçekleştiren tür o yüzden. Görsellik açısından da iyi olur. Şöyle Lucci dövüşü gibi Kaido kaplan zoan'ı çıksa Kong vs Tiger görsek fena mı olur. Avcı Kraven tarzı birşey çok efsane olur bence.

Gayet mantıklı, gayet oturaklı bir fikir. Baya da ilgi çekici. Böyle olsa cidden efsane olur. Ama yenmesi de mümnaksızlaşır la neredeyse.

Meyve çıkması saçma olmaz, gayet çıkabilir. Adam için ölmüyor deniyor, ölmüyor. bundan çıkarılacak anlam nedir? Hala değişik ölme yöntemleri arıyor arkadaşlar. Pıçağı kendine soksa ölür, iki meyve yese ölür, suya atlasa ölür. Yani mangaka eşşek değilse bunları düşünmüştür güzel kardeşlerim. Herife açık açık ölmüyor dedi, astılar kestiler patlattılar ama ne yaparsan yap ölmüyor dedi yahu; daha neyini deşiyorsunuz. Normal kurallar bu herife işlemiyor demek.

Gel gelelim meyve çıkmasını ben de istemem. Şekil olmaz, yakışmaz gibime geliyor. Adam saf gücüyle ve öldürülemez oluşuyla buralara gelmiş olsa daha ilgimi çeker doğrusu.

Tabi Fatih'in bahsettiği 100 meyve olayı olsa bambaşka bir şey olur. :a:

Meyvesi hakkında herhangi bir teorim yok. At meyvesi bile olabilir.
Olma ihtimali var bence. Sonuçta iki meyve yersen ölürsün dendi ama bu ölmüyor.
100 tane zoan yemiştir. :) Belki de Dof'un zoan meyvelerinden 100 tane yedi.
Ehehe düşünsene yediği meyveleri kombine kullanıyor mesela yumruk atacak o kolu goril kolu oluyor, koşacak ayakları güçlenecek veya tekme, defans yaparken gergedan derisi olacak filan ehehe ya da
gökyüzü adasına uçmuş yediği meyvelerden birinde uçabilen bir varlık olduğu için :fool:

Düşünsene 2 meyve yedikten sonra ölme olayını duyarak yiyor ölmüyor. Sonra 100'e kadar devam ettiriyor yine ölmüyor başka bir metod aramaya başlıyor sonra adı 100 canavar oluyor ehehe. :at: Neyse tamam ben gidiyorum. :)
Bu böyle olursa efsane olur. Hatta böyle olsun, olmalı... Heyecanlandırdın. :)

the little prince

Bence kaido meyve sahibi ve yediği meyve mistik zoan . Mitolojik bir varlik olan nemea aslanina dönüşeceğini düşünüyorum (nemea Aslanı yunan mitolojisinde geçen zarar gormez deriye sahip aslan )
Zaten kaidonun heybeti Aslanı
andırmıyormu , bence siyahlar içerisinde öldürülmez bi aslan olarak gözükse efsane olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık