Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido'nun Gördüğü Kişiler Arasında Garp Neden Yok?

Neden Silüetler arasında Garp Yok?

• Kullanılan toplam oy
    92
Korsan denizci ayrımı yapması saçma gibi geliyor,eğer bir denizci de Kaido'ya etki bıraksaydı,aklına gelirdi.

Ama düşündüm de Luffy korsan olduğu için korsanları düşünmüş olabilme ihtimalide var.

Bir de Garp direk Luffy'nin dedesi,dedene benzemişsin evlat diyebilirdi.

Koca karinin aklına Garp geldi çünkü.

Ya da Kaido'nun Garp ile hiç bir alakası olmadı ondan anmadı.

Anket seçeneklerinden en yakını “korsanları sayıyor” olduğu için onu işaretledim.

Benim için sebebi garp’a saygı duymaması. “Great men” olarak tanımladı onları. Oden’e saygı duyması kılıç tokuşturduğunda başlamadı.
10 kişiyle yonkou ordusuna dalacak, idamında kendi adamları için 1 saat boyunca 1000 derecede kaynayacak kadar iradeli biriydi Oden. Ölümüyle tüm ülkeyi etkiledi, idamındaki iradesiyle 20 yıl sonrasını mümkün kıldı.

Garp daha torunu idam edilirken ne yapacağına karar veremeyen, bi marco’ya vuran bi de akainu’nun peşine düşen sonra ondan da vazgeçen dengesiz biri.
Gerçek hayat mantığıyla bakarsanız çok normal bişey. Ancak one piece’teki iradeli karakter profiline uymuyor.
İmzamı atarım yorumun altına.Garp saygı duyulacak bir adam değil saydığı adamlar ise saygıyı hakeden adamlar.Umarım mangaka ilerleyen zamanda tutup gene adam yerine koymaz MF deki Garp olarak kalsın hep.Kid bile gözümde Garp'tan on gömlek üstün adamdır yol arkadaşını sağ kolunu ezdiler diye ölümü göze aldı ama bahsettiğimiz moruğun küçükken kendine emanet edilen manevi torununu içli köfte gibi gözünün önünde oydular Jimbei marcao ve Vista olmasa diğer torununu da oyacaktı adam film izler gibi izledi oturup.Şimdi bu adamı diğer bahsettiği adamlarla aynı kümeye koymak o adamlara hakaret olacak Kaido'da düşmanları da olsa o hakareti etmemiş saydığı adamlara.

Garp en güçlü denizcidir, Roger ve Wb'ye yakın seviyedir, irade olarak Roger ile eşittir. Muhtemelen Garp ile bir sürtüşme olmadı veya sadece korsanları saydı Kaido.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık