Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido ve King Gelseydi?

Kaido ve King gelseydi savaşın sonucu ne olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    181
Oda bu konuda yanlış yaptı.Sıradan bir şekilde Shanks, senaryonun tıkandığı yerde gelip her şeyi toparladı,oldu bittiye getirdi.Kaido gelseydi, yazarlık konusunda bir tık uste çıkabilirdi.Konfor alanından çıkmak istemezsen gelisemezsin,salak adam.Soruya gelince,Oda ne isterse onu yapardı.Mantıklı bir cevap vermek imkansız.

Yaşlı hali alamayabilir de neyi abartılıyor anlamadım. Kaido'nun ağa babasını dövmüş, Garp değil de Oden'in yarasını sürekli hatırlayıp geceleri uykusunda çığlıklar atan adam mı övülecekti ?
Vaov Kaido'nun ağa babasını dövmüş demek. Sanki tek başına dövmüş. Roger'ın asıl işi yapıp olayın hükümet yüzünden Garp'ın üstüne kalmış olması ihtimali bile varken amma kendinden emin konuşuyorsun. Geceleri çığlık atıyor demek ne güzel dramatikleştiriyorsun ahaha. :D Adam seride güç ne demek gözümüze soka soka gösterdi 1 senedir. Gücünün zirvesinde ve tam anlamıyla bir savaşçı olarak resmedilen bir imparatoru ahı gitmiş vahı kalmış, düşmanlarına tek başına dalmaktan aciz Garp'a yedirmeyiz kimse kusura bakmasın.

Judge,Big Mom'ın oğlu vardı Bobin, Kawamatsu bunlar benim hatırladiklarim.Bi de hatırlamadıklarım vardır.
Karakterler ilk tanıtıldığında güçlü çıkması beklendi, çıkmadı bitti gitti. Benim dediğim durumla alakası yok.

Vaov Kaido'nun ağa babasını dövmüş demek. Sanki tek başına dövmüş. Roger'ın asıl işi yapıp olayın hükümet yüzünden Garp'ın üstüne kalmış olması ihtimali bile varken amma kendinden emin konuşuyorsun. Geceleri çığlık atıyor demek ne güzel dramatikleştiriyorsun ahaha. :D Adam seride güç ne demek gözümüze soka soka gösterdi 1 senedir. Gücünün zirvesinde ve tam anlamıyla bir savaşçı olarak resmedilen bir imparatoru ahı gitmiş vahı kalmış, düşmanlarına tek başına dalmaktan aciz Garp'a yedirmeyiz kimse kusura bakmasın.
Kaido'dan yaşayan daha güçlü bir karakter yok ama Mf'ye gelse de bir halt olmazdı. Direkt Wb'ye dalma ihtimali bile var.. Sadece 1 İmparator ve sağ kolunun yardımıyla donanma düşecek değil. Garp'a neden balon dedin ben onu anlamadım zaten yaşlı Garp, Kaido'yu yener demedim.

son olarak dramatikleştirdiğim bir şey yok kendimce eğleniyorum işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık