Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido ve King Gelseydi?

Kaido ve King gelseydi savaşın sonucu ne olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    181
Jozu aokijiye wb ye saldırırken saldırıp kan aldı aokiji kizaruya nasıl saldırdı ?
Kelepçesiz kizarudan yedi saldırılarda marco ne hasar aldı ? Bence sen asıl olayı kaçırıyorsun dostum, kaido katakuriyi yenmi bm tanklamış sağ kol üstü seviye luffye tek attı ? Aokijiden kan alan adam 2/3 atar , marcoya da en fazla 5/3 atar . Ki kaidonun saldırısında sonra savaşa devam edebilen kaç kişi var wanoda. Luffy oda bayılıp bayılıp yeni p.uplarla , zoro perte çıkmıştı zoro olmasa zoro kid law killer 4 lüsü perte çıkmıştı o kombo saldırıda. Sence kaido ve wb nin aynı anda saldırdığı bir komboda kim sağ çıkabilir ?
Şuanki sağ+, sağ kol, sol kol, yonko 3-4. Komutanları seviyesinde tek arcta 10-15 kişi indirmiş bir adamın kizaru aokiji yaşlı garp ihtiyar sengoku karşısında şansı yok diye düşünen birinin yorumlaması doğru benim ki hatalı 😂 benim tek hatam aşırı denizci fanı ve/veya aşırı kaido haterıyla bu konuşmaya girmiş olmam👍😉
Cidden ne yazdığını anlayamadım.
aokiji kizaruya nasıl saldırdı ?
Aokiji niye kizaruya saldırsın

4 tane yonkolara denk klasmanda olan adamları 2 yonko alamaz. Daha yeşili görmedik ayrıca.
Akainu ve Aokiji net yonko. Kizaru büyük ihtimalle yonko. Fuji Kizaru'nun az altı. Ryokugyu da Kizaru'nun az altı çıkar gibime geliyor. Fuji meyveyi kontrol etmeyi öğrenirse uyanış filan açarsa o da net yonko olur.

Akainu ve Aokiji net yonko. Kizaru büyük ihtimalle yonko. Fuji Kizaru'nun az altı. Ryokugyu da Kizaru'nun az altı çıkar gibime geliyor. Fuji meyveyi kontrol etmeyi öğrenirse uyanış filan açarsa o da net yonko olur.
Fujitora bence beklenilenden çok güçlü çıkacak. Ryokugyu'dan da beklentim fazla. Sonuç olarak 2 yonko denizcilere bir şey yapamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık