Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeliydi?

Kaido Nasıl Yenilmeliydi?

• Kullanılan toplam oy
    99
Ölüm muhabbeti zaten meyvenin uyanışının tanıtımı için yapılmış bir adım. Uyanış muhabbeti olmasa ölmezdi. Atak gücü olarak bir katkısı yok.

Sonuç olarak öldü mü, öldü. Dirildikten sonra 10 saniye önce ölmemiş gibi savaşmaya devam etti mi, etti. Luffy bu savaşı meyve sayesinde kazandı.

Kesici veya delici son vuruşu bir yenilgi isterdim tabi .Kaido'nun derisi kalın diye arc başından beri vurgulandı sonuçta.

Güç olarak Kaido'yu tutup yerden yere vuracak güç elde etti zaten, onun dışında darbelere bağışıklılık kazandı bir nebze. Saldırıları daha rahat tanklıyordu. Dev yumruk bile uyanış sayesinde yoksa o kadar büyük yumruk yapamazdı.
Savunma konusunda güzel katkısı oldu ama saldırıları çok gereksiz yiyordu. Karakter 2 bölüm aptala bağladı. Onun dışında rezil toon force gördük, yorumsuz. Final atağı için elini büyütebilmesi güzel artı ancak olay yine hakide bitiyor. Yaşanan hiçbir olay kral hakisinin yarısı kadar etkileyici değildi. Meyve hiç işe yaramadı demek doğru olmasa da tanrı meyvesine göre sönük kaldığı bir gerçek.

Savunma konusunda güzel katkısı oldu ama saldırıları çok gereksiz yiyordu. Karakter 2 bölüm aptala bağladı. Onun dışında rezil toon force gördük, yorumsuz. Final atağı için elini büyütebilmesi güzel artı ancak olay yine hakide bitiyor. Yaşanan hiçbir olay kral hakisinin yarısı kadar etkileyici değildi. Meyve hiç işe yaramadı demek doğru olmasa da tanrı meyvesine göre sönük kaldığı bir gerçek.
Adam Kaido'yu tutup ip atlayacak güç elde etti, bu kuvvet ve güç artışı yadsınamaz bir şey benim gözümde.

Üçlü rekabet içinde olduğu için ben hepsi tek tek girer diye bekliyordum. Law ve Kid de kaybedince Luffy girip alırdı. Hem aralarındaki rekabet de sonuca bağlanırdı çünkü tamamen bomboş bi rekabet. Big Mom da zaten aptal olduğu için yenmeden bi şekilde kurtulurlar diyordum.

Nasıl yahu? Luffy'nin suratının kanabonun şeklini aldığı saldırıyı, Kaido'nun abandığı saldırının yerin ve Luffy'nin esneyip zıplamasıyla keşkül kıvamına geldiği anları da mı unuttun?
Silmiş hafızadan napsın. :D O değil @RedTeroR kimbilir ne yaptı haber alınamıyor.En saçma güç diye tanıttı Luffy olayı bilmediği için tek yaptığı dev yumruk oldu.G3 de Nika aslında sadece daha küçük hali.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık