Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido Nasıl Yenilmeli?

Canavarın Sonu

• Kullanılan toplam oy
    229
Olabilecek ihtimaller bence şöyle.
1-) %60 = Grup çalışması olur, en çok işi ve son darbeyi Luffy yapar.
2-) %39 = Grup çalışması ile Kaido biraz yıpranır. Bigmom adaya gelir. Bigmom Kaido'yu indirir.
3-) %1 = Amirallerin fazla ezilmesi istemediğimden dolayı en çok istediğim ihtimal bu. Ama bu ihtimal olma ihtimali en düşük olanı.Akainu kararını değiştirip Kizaru'yu yollar. Kizaru vs Bigmom vs Kaido olur (üfff keşke olsa :D). Bir şekilde dövüş yarıda kalır. Yıpranan Kaido'yu Luffy indirir. Kizaru'nun gelmesimi cidden çok istiyorum. Kizaru vs Süpernovalar vol 2 ye de razıyım.

Ben luffy’nin busoshokusunu da kenbunshoku gibi geliştirmesini bekliyorum.

Luffy’nin normal hali kaido’nun sağ kolu kadar busoshokuya sahip olursa gear 4 hali kaido’ya hasar verebilir. Kaido’yla dövüşürken de uyanış açar.

Bn luffy’nin kaidou’yu baya dövmesini bekliyorum. Takım olarak dalsalar bile luffy en son tek başına kalıp bitirici hamleyi yapar. Savaş alanı zaten küçük bi ada çıktı. Orası tamamen yok olur.

Luffy'nin tek başına almamasını ve iyi bir ittifak ile bu aygırı indirmesi taraftarıyım. Sonuçta bu evrende ittifak denen bir şey var herkes tek başına gidip birilerini alabilecekse bu ittifakın ne önemi var ki ?
Şöyle önemi var, kimse -özellikle yonkoular- adasında tek başına oturup birisi gelse de beni indirse diye beklemiyor. Hepsinin koca koca oluşumları, emrinde hayvan gibi güçlü bir sürü kişi var ve bunlara karşı koyabilmek için ittifaklar çok önemli.

Ben luffy’nin busoshokusunu da kenbunshoku gibi geliştirmesini bekliyorum.

Luffy’nin normal hali kaido’nun sağ kolu kadar busoshokuya sahip olursa gear 4 hali kaido’ya hasar verebilir. Kaido’yla dövüşürken de uyanış açar.

Bn luffy’nin kaidou’yu baya dövmesini bekliyorum. Takım olarak dalsalar bile luffy en son tek başına kalıp bitirici hamleyi yapar. Savaş alanı zaten küçük bi ada çıktı. Orası tamamen yok olur.
G5 şart.

Rengi pembeyse pembiş pembiş. Sen git bu kadar canavarli falan tayfa kur gel kibidangodan petto ol. :D olum neden se çok hoşuma gitti.
Ayrıca evcil hayvan olup yenilmesi cok mantıklı. Suan adada denk güç yok yonko falan gelip indirmezse sittin sene tatmin olmam. Ki ben burada olmaz diyordum lap diye belirdi adasida yakınmış. Bizimkilet baskin yapacagmiş. İnecek belli ama nasıl. Mama gelsin birbirlerini yıpratsınlar bari.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık