Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kadınlar, Bir İmparator Tayfası Eder mi?

Bu Tayfa ne ederdi ?

• Ortalama İmparator tayfası etmezlerdi.

Kullanılan: 9 4.6%
  • Ortalama İmparator tayfası ederlerdi.

Kullanılan: 65 33.5%
  • En Güçlü İmparator tayfası olurdu.

Kullanılan: 51 26.3%
  • Ne İmparatoru ? Korsanlar Kralı Tayfası

Kullanılan: 69 35.6%

• Kullanılan toplam oy
    194
Tayfanın gücünü geçin. Şu kadar zeki karakter bir aradayken KK gücünde kaptanları bile olmasa fark etmez. Bir de müthiş meyve yetenekleri var arada kombine edilse, tayfa uyumu sağlansa, Kralı gelse alamaz bu tayfayı
Xebec, Roger, Garp, Benn Beckman (En Zeki Adam) Mihawk, Sakazuki, Teach, Kuzan, Gorosei, Law (Doktor), Shanks, Rayleigh, Borsalino, Fujitora, Marco, Kaido, Luffy, Zoro?

Ortalama bir imparator tayfası ederler.

Komutanlar ve İmparator tamam da elit adamlar konusunda kadın karakter eksikliğinden çokta güçlü bakamıyorum.

Xebec, Roger, Garp, Benn Beckman (En Zeki Adam) Mihawk, Sakazuki, Teach, Kuzan, Gorosei, Law (Doktor), Shanks, Rayleigh, Borsalino, Fujitora, Marco, Kaido, Luffy, Zoro?
Yanlız, Kralı gelse derken aktif tayfalardan bahsediyorum. Fantezi oluşumu kursak zaten alacak olur.
Keşke oyları göster modunu açsaydın.
Ya off ya :/ Anketi konuyu ilk yaptığımda ayarlamıştım. Nedense açılmamış sonradan ekleyince de böyle oldu :(

Ortalama bir imparator tayfası ederler.

Komutanlar ve İmparator tamam da elit adamlar konusunda kadın karakter eksikliğinden çokta güçlü bakamıyorum.
Nasıl yani İmparator ve Komutan tamamsa diğerleri dhaa kuvvetli tarafları bence. Komutanlardan sonra Perospero, Sasaki gibi adamlar geliyor, En kuvvetli olarak. Onlardan birini de sulong formları gitmese Carrot, Wanda ikilisi alıyormuş. Ayrıca uçan altılıdan Ulti ve Black Maria, Hasırlardan Nami, Robin, 6. Kattan Devon, en kötü nesilden Bonney, Germadan Reiju falan. Bunlar komutan altı adamlarla gayet mücadele edecek, alabilecek isimler.

Nasıl yani İmparator ve Komutan tamamsa diğerleri dhaa kuvvetli tarafları bence. Komutanlardan sonra Perospero, Sasaki gibi adamlar geliyor, En kuvvetli olarak. Onlardan birini de sulong formları gitmese Carrot, Wanda ikilisi alıyormuş. Ayrıca uçan altılıdan Ulti ve Black Maria, Hasırlardan Nami, Robin, 6. Kattan Devon, en kötü nesilden Bonney, Germadan Reiju falan. Bunlar komutan altı adamlarla gayet mücadele edecek, alabilecek isimler.
Alttaki destansı listeye bakmamıştım... O kadar kişi ile evreni fethederler yav...

Bu arada Amande, Ulti ve Black Maria gibi isimleri cebinden çıkartır...

Hangi akla Xebec, Roger,WB Tayfasini yener diyorsunuz peki?

Hangi akla Xebec, Roger,WB Tayfasini yener diyorsunuz peki?
"En güçlü İmparator tayfası olur"a oy attım yanlız ben. Kralı gelse alamaz gazla yazdım öyle her şeye takılma öyle. Xebec'in kadro şampiyonlar ligi onu geçte diğer iksiyle gayet kapışır yanlız bu kadro. Roger daha zorda Newgate tarafında Oden yoksa baya şansları var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık