Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jump Festa [2019]

Kastettiğim o değil. Devrimciler yakalansa da yada tam tersi 2 amirali poşet edip çıksalar oluşacak kaosu düşün.
Derin devlet çok güçlü ya o konular için. Ya kuş gibi birisi olacak ya da Fuji gibi ne yaptıklarını direk anlatacak birisi. Ama seriye heyecan geleceği yadsınamaz bir gerçek olurdu. Belki de Doragon reyizi aktif olarak görebilirdik kim bilir :D

Opun bir ve ikinci kısımlarındaki benzer senaryo akışı bunu bile olası kılıyor benim için. Ace'ten sonra Sabo da esir düşebilir bence.

Zaten iki amirale tünelle mi kargayla mı yoksa boruyla mı karşı koyuyorlar anlayamadım. Diğer ikiliden savaş konusunda zaten hiç ümitli değilim.
Saboyu biliyoz zaten amiral karşısında durabilecek bir tip. Diğer 3 ü de 1 amiral tutar heralde diye düşünüyorum. Aynı yemeği 2. Ye vermez bence.

Derin devlet çok güçlü ya o konular için. Ya kuş gibi birisi olacak ya da Fuji gibi ne yaptıklarını direk anlatacak birisi. Ama seriye heyecan geleceği yadsınamaz bir gerçek olurdu. Belki de Doragon reyizi aktif olarak görebilirdik kim bilir :D
Bunda haber olması önemli değil ki. Devletin en azından denizciler tarafında kaos olurdu. Düşünsene güvendiğin dağları yıkıp geçmişler...

Oda genel veriyor öyle mesajları.
Bence de öyle de bölümden sahne olunca bir işkillendim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık