Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jump Festa [2018]

Bu adamdan bahsedip hemen son savaştan bahsetmesi kafamı karıştırdı. Bu eleman son savaşta mı bizimkilerin yoluna taş koyacakmış acaba? Yoksa Wano'da falan mı?

Edit: Niye anlamadıysam. :/ Yakın tarihten bahsetmiş Oda. Son savaştan bahsetmesi mantıksız duruyor.

Son düzenleme:
Çok şişirme kokuyor yahu bu haberler. Artık hiç heyecanlanamıyorum, çok yapay geliyor. Bu ara değil önceki arada editörler böyle olay örgüsü görmedim, efsane falan diyorlardı. Sonra bölümler bir geldi, uzatmalı doldurmalı, aşırı şans dolu bölümler. Belki adamların dedikleri bölümler bu ara sonrası gelmeye başlayacak da senin bunu sürekli böyle efsane olacak falan diye lanse etmen beklentiyi artırıyor, sonra bölümler bir geliyor diyorsun gereksiz şişirme. Ne bileyim sürekli mangakayı övmeler, hikayeyi şişirmeler.

Şu saçma film olmasa kesinlikle Shiki geliyor derdim. Episode 0'da Wb ile konuşmaları vardı. Tip olarakta Wano'lu bir shoguna benziyor zaten.

Yonkou gücünde mi olacak ?Katakuriden daha güçlü bir rakib anca amiral yada yonkou gücü olur.

"Uyuyan Efsane" benim ufak teorim, tahminimle ilgili çıkarsa yeminle çok sevinirim. Daha önce de bahsettim olay da şu. Bence Beyazsakal'ın son tayfasından öncede Roger zamanında başka bir tayfası vardı ve o tayfada Marco falan Shanks'ın miço olması gibi bir rolü vardı ve Beyazsakal'ın gemisinde bu örneklemeleri sevmesemde Rayleigh Roger için neyse Beyazsakal için öyle olan adam ve adamlar vardı ama zamanla bunlar emekli oldu. Mesela ben hep Ace'den önceki komutanı merak etmişimdir nasıl biridir diye. Bunun gibi uyuyan efsane" aslında emekli olmuş bir efsaneden bahsediyor olabilir. benim tahminim bu. Burada kalsın. değerlenecek bu. Bunu genel tartışmaya da atayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık