Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jump Festa [2018]

Beyaz sakal ile ilgisi olan birinin bizimkilere engel olacak olmasını nasıl ayarlayacak? Eğer ki iyi anlamda bir ilişkisi var ise bu adamın en başta Teach'e engel olması gerekiyor. Bu bağlantıyı direk olarak BeyazSakal'ın bir yakını olarak algılamamak gerek. Belki bir düşmanı da olabilir. Ya da sonradan ona düşman olan.

Unutulmuş bir efsane neden bizimkilere engel olsun? Rayleigh mesela unutulmuş uykuda bir efsaneydi bizimkilerin müttefiki oldu, zira engellemek için bir nedeni yoktu. Şimdi çıkacak adam ne diye bize engel olacak? İki ihtimal var,

1 Çocuk oyunu değil bu, ben 20 yıl önce bir hata yapıp maceraya atıldım tokatladılar beni, benim yaşadıklarımı yaşamayın diye size ezin vermiyorum, cesedimi çiğnemeden geçemezsiniz diyebilir

2 Zephr gibi veya Şiki gibi 20 30 yıldir plan yapıyordur, bizimkiler onun planına engel olur, adamla dalaşmaya başlarız.

3 her iki durumda da saçma geliyor bana, Şiki de öyleydi zira, WB niye bahsetmedi kardeşim bunlardan o zaman? Roger diyor Rayleigh diyor Sengoku Garp diyor Şiki demiyor veya şimdi tanıtılacak elemandan bahsetmiyor, Çinjao çöptü WB yanında onu söylemesine gerek yok ama sen uyuyan dev dersen hadi oradan derim kardeşim kusura bakmayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Tombe 'nin teorisi mantıklı.Uyuyan ve bizimkilere zorluk çıkaran bir efsane.Olsa olsa eski topraklardan olur.Eskiler her zaman daha tecrübeli ve güçlü oluyor genelde.Ama bu teoriye ek olarak gizemli düşmanımız bizimkileri eğitir bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık