Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jump Festa [2017]

One Piece Super Stage

Luffy ve Sanji karşılaşmasını bazı ses aktörleri, ilgili paneller büyük ekranda gösterilerek, canlı şekilde diyalogları seslendirip oynamışlar. Ondan sonra tüm ses aktörleri sahneye çıkıp izleyicileri selamlamış.

Daha sonra ses aktörleri tarafından seçilen en iyi 5 bölüm kapağı gösterilmiş.

5 numara (3 kapak) - 592, 597 ve 668. bölümlerin kapakları:

4 numara - 82. bölümün kapağı:

Ekstra olarak Jango serisinin 136 ve 139. bölüm kapakları gösterilmiş. Bu hikaye Yao (Franky'nin ses aktörü) ile Oda arasındaki bir diyalogdan doğmuş.

3 numara - 596. bölümün kapağı:

2 numara - 839. bölümün kapağı:

1 numara - Tayfanın eğitimiyle ilgili seri (543, 545, 548, 551, 552, 556, 558 ve 559. bölümlerin kapakları)

Daha sonrada Mayumi Tanaka tarafından Oda'nın mesajı okundu:

Siz çocuklar Jump Festa'dan zevk aldınız mı?
Ben Piko-Taro Oda. One Piece'de yazar olarak rol oynuyorum.
Bu One Piece Super Stage'i bu mekanda bir yerde gülümseyerek izliyorum, yani beni aramaya falan kalkışmayın. (Güler)

Bu arada takipçilerim ve Hirata-san (Sanji'in ses aktörü) geçen sene Sanji'nin mangada fazla yer almadığından şikayet ediyorlardı. Sanji bu sene çok göründü, değil mi? Buna rağmen bazı takipçiler şikayet ediyor. Bu kadar yeter!!(Luffy'nin ses aktörü bağırır) Siz çocuklar bencilsiniz. (Güler)

Her şey sizin istediğiniz şekilde gitmez. Sizleri anlıyorum ancak lütfen Hasır Şapkalar'a güvenin. Şu andan itibaren shonen manganın parlama zamanı geldi. Önümüzdeki yıl Whole Cake Island, Reverie ve Wano gibi büyük gelişmeler planlıyorum. One Piece'e ayak uydurun millet.

One Piece'in hikayesi önümüzdeki yıl daha harika olacak! Kaçırmayın!!

Usopp'un ses aktörünün twitter hesabından bir resim:

Önümüzdeki yıl Whole Cake Island, Reverie ve Wano için büyük gelişmeler planlıyorum

Adam reverie ve wanoya giriş yapılacak dememiş ki, büyük gelişmeler planlıyorum diyor. Bir bölümün içinde 3 5 sahneyle de bunu yapabilir. Velhasıl Big Mam düşer demedi demeyin. :)

Her şey sizin istediğiniz şekilde gitmez. Sizleri anlıyorum ancak lütfen Hasır Şapkalar'a güvenin. Şu andan itibaren shonen manganın parlama zamanı geldi. Önümüzdeki yıl Whole Cake Island, Reverie ve Wano için büyük gelişmeler planlıyorum. One Piece'e ayak uydurun millet.
Aha Oda'dan büyük bir ipucu daha. Tayfa bildiğiniz patlama yapacak diyor. Shounen manganın parlama zamanı gelmiş. Hadi bakalım göreceğiz neler olacağını.

Sabo'yu işlesinler. Devrim Ordusu ile ilgili bilgi ediniriz ne güzel. Reverie'de Dragon'u bekliyorum, artık orada da gözükmezse hiç gözükmesin daha iyi.

rica ediyorum "süper yıl olacak acayip yıl olacak hayvan gibi şi yapacak ODA yeni yılda" laflarını tayfadan biri önüne gelene tek atacak gibi algılamayın :/

Önümüzdeki yıl Whole Cake Island, Reverie ve Wano için büyük gelişmeler planlıyorum

Adam reverie ve wanoya giriş yapılacak dememiş ki, büyük gelişmeler planlıyorum diyor. Bir bölümün içinde 3 5 sahneyle de bunu yapabilir. Velhasıl Big Mam düşer demedi demeyin. :)
Ben dayak yerdi diyordum Big Mom için her türlü.:D Ama şindi inere doğru kaymaya başladı. Tabi iddia konusundakini karıştırma.:D

Bu Oda'nın kafasındaki zaman algısı ile bizimki bir değil adamın seneye olacak dediği şey 3 yıl sonra falan gerçekleşmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık