Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jozu'nun Abartılması

Haki eklemesine gerek yok Akainu deler Josu'yu seviye diye bi şey var, Josu'nun seviyesi ile Akainu biraz uğraşsada sonu kötü olur.
Josu'ya tekleyen adamın ağzını yüzünü-elini ayağını koparmış :hhh: (konu ile fazla alakası yok)

Bilmiyorum ama sen gördün mü seride hiç logialı saldırıda haki?Ondan yola çıkarak ekleyemiyordur diyordur.

Adamın yeteneği teklemeye müsait çünkü.beyazsakal bile bisentodaki titreşim sayesinde kurtuldu yoksa o da teke gitcekti.
Gannicus bu Manga'da son sayılarla beraber gözümüzün içine Seviyenin var olduğu koyuldu Akainu'nun seviyesi Josu'dan yüksektir Aokiji'ye gelince şayet durumu teklemeye musaitse gidip Akainu'yu tekleseydi Magmaları nasıl dondurduğunu gördük filmde.
Herşey Seviyede bitiyor Akainu'nun hakiye yada falanca bi güce ihtiyacı yok josu'nun defansını kırması için Seviyesi yüksekse üstüne beynide daha çok çalışıyorsa Josu'yu Akainu'ya rakip olarak görmüyorum ki gösterilen kadarıylada Akainu'nun seviyeside beynide Josu'dan daha sağlam.

Dışı elmasta olsa hakili bir yumruk yedi mi normal bir yumruk yemiş gibi olucak.Ha jozunun hakisi akainuda daha güçlüdür diyorsanız onu bilemem.

Akainu'da haki ve güç olduğu diye seviye farkı ortaya çıkıyor zaten.Yani Jozu'yu yenmesi için nasıl hakiye ihtiyacı olamaz?Diyelim eritemedi magma elması.Hakisi yoksa napacak Akainu?Sabaha kadar atsın dursun magmayı o zaman Jozu'ya bir şey olmaz ki.Ben demiyorum ki Jozu alır Akainu'yu.Ben diyorum Akainu alır Jozu'yu.Ama bunu hakiyle yapar.

Zaten mantıklı olanı o da demek istediğim herhalde şekli belirsiz bir şeye haki yükleyemiyorsun ya da bir sıkıntı var o konuda.Eğer yüklenebiliyorsa Oda marineford savaşını yeniden yazsın çizsin.

bence logialar saldırılarına haki ekleyemiyor. zaten hakinin en büyük özelliği logia kullanıcılarının gerçek vücuduna temas edebiliyorsun. bence logialar haki kullandığı zaman bedenlerini logiaya çeviremiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık