Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jozu vs. Sabo

Jozu VS Sabo

• Kullanılan toplam oy
    70
Sabo bu saatten sonra 3. komutana falan yenilmez. Mangaka söylediği gibi olur da devrimcilere değinir ise daha net görülecektir bu. Karakterini seversiniz sevmezsiniz orası ayrı mesele ama potansiyel akıyor bu adamdan. Sabo'ya yatırım yapacağı çok belli yani. Resmen bas bas bağırıyor bu oğlanı fena salacam diye. :/
Salacak da her şeyin bir zamanı var. Hep söylüyorum Akainu'yu bu çocuk alacak ama şu an ki seviyesiyle (hakisiyle) Jozu'yu alamaz bence. Sabo'nun bu forumda fazla abartıldığını düşünen bir ben varım herhalde :)

Salacak da her şeyin bir zamanı var. Hep söylüyorum Akainu'yu bu çocuk alacak ama şu an ki seviyesiyle (hakisiyle) Jozu'yu alamaz bence. Sabo'nun bu forumda fazla abartıldığını düşünen bir ben varım herhalde :)
Şu anki hakisi Kata'ya bile taş çıkartır. (B.hakiden bahsediyorum) Olay sadece haki ile bitecekse sıkıntı yok zaten. :/

Aka konusunda ikimiz de aynı şeyi düşünüyoruz öyleyse. Sadece o seviyeye ne kadar yaklaştığı hakkında fikir ayrılığımız var. Sen mi haklısın ben mi haklıyım nasıl bileceğiz? :/

Şu anki hakisi Kata'ya bile taş çıkartır. (B.hakiden bahsediyorum) Olay sadece haki ile bitecekse sıkıntı yok zaten. :/

Aka konusunda ikimiz de aynı şeyi düşünüyoruz öyleyse. Sadece o seviyeye ne kadar yaklaştığı hakkında fikir ayrılığımız var. Sen mi haklısın ben mi haklıyım nasıl bileceğiz? :/
Farklı düşünüyoruz demek ki. Ben hakisinin o kadar gelişmiş olduğunu düşünmüyorum. Öğrenemeyeceğiz gibi :D

Jozu gerçekten sağlam biriyse, elmas+b.haki kombinasyonunu aşacak kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum Sabo'nun. Tabi şimdilik. Daha gelişme çağındaki bi kardeşimiz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık