Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jozu vs. Sabo

Jozu VS Sabo

• Kullanılan toplam oy
    70
Rosadaki hali ile bir şey yapamaz zaten.Ace o Saboyu gömerdi.Ben meyvede ustalaşıncayı kastediyorum.Konuda da mera meralı sabo diyor.
Evet mera meralı hali diyor ama daha bakalım göremedik marifetlerini sabonun meyve ile yapılan. artık devrimcilerin Arcı geldiğinde asıl gücünü ortaya çıkarır meyvenin öğrenip. Şuan ki haliyle jozu gömer gibi. Şu seriye bir tane daha zaman atlaması şart wano bölümlerinden sonra.

Evet mera meralı hali diyor ama daha bakalım göremedik marifetlerini sabonun meyve ile yapılan. artık devrimcilerin Arcı geldiğinde asıl gücünü ortaya çıkarır meyvenin öğrenip. Şuan ki haliyle jozu gömer gibi. Şu seriye bir tane daha zaman atlaması şart wano bölümlerinden sonra.
Sabo merada ustaşırsa Acei geçer zaten.Şu an yenemez Acei hiç bir şekilde.Keza Jozu Sabo mera merada ustalaşşa bile gömer.

Sabo merada ustaşırsa Acei geçer zaten.Şu an yenemez Acei hiç bir şekilde.Keza Jozu Sabo mera merada ustalaşşa bile gömer.
Mangakanın planları var gibi duruyor sabo konusunda muhtemelen bir zaman atlaması olursa haki de de ilerlerse seri de baya bir güç seviyesi atlar. Mangaka zaman atlaması olmayacak tarzı şeyler demiş ama mecbur yapacak gibi geliyor bana. Yoksa bizimkilerin yükselmeleri imkansız olur manga bir 700 bölüm daha sürse bile.

Tamam kardesim . Jozu ve burgess esit adamlar aynen.
Ben gerekçeler sunarak tartışıyorum sen bana
jozu saboyu duman eder veya wb dragonu uçurur diyorsun. Herkesin farklı fikirleri olabilir ama herkes fikrini savunamıyor malesef. Dediklerimden jozu = burgess denklemini çıkarabilmen ise ayrı bir yetenek.

Ben gerekçeler sunarak tartışıyorum sen bana
jozu saboyu duman eder veya wb dragonu uçurur diyorsun. Herkesin farklı fikirleri olabilir ama herkes fikrini savunamıyor malesef. Dediklerimden jozu = burgess denklemini çıkarabilmen ise ayrı bir yetenek.
Oyle bir kelime yazmadim tekrar okuyabilirsin.Benim goruslerim yazdiklarimda okuduysan acik bir sekilde belli. Rahatsiz olduysan bu goruslerimden veya katilmiyorsan daha fazla uzatmayı verirsin kardesim . Boylece konu kapanir. Bu arada jozu burges esitligini gecen cevabinda hissetiren sendin illa esit demene gerek yoktu . Ayni kefeye koymus gibi yazdigin icin o cevabı verdim. Neyse ben daha cevaplamicam ki tartismayalim iyi geceler kardesim.

Konu dışına çıkmak istemiyorum,

Meyveli Sabo > Ace > Sabo >= Jozu > Vista

Komutan sıralamaları güce göre değil deniliyor, ama ben buna inanmıyorum.
Gerek Hasır Şapka filosunda, gerek Beyazsakal Korsanlarında bu hep güce göre verildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık