Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

Part 4'ü taze bitirdim. İzlediğim en kötü part buydu sanırım. Hem villian sıkıntısı hem ana karakter sıkıntısı çok can sıkıcıydı.
Bunun temel sebebi Josuke'nin standı ve Jotaro'nun aşırı nerflenip Josuke'den sahne çalması sanırım. Josuke ile ilgili ilgi çekici hiçbir şey yoktu. Kalan bütün karakterler daha iyi tasarlanmış diyebilirim. Belki standı yüzünden bu kadar tetiklendim karaktere. Bilemedim. Rohan ve Hayato parttaki favori karakterlerim.
Ve Part 5 çok güzel başladı benim için. İçinde İtalya ve Mafya şeysi olması bunda büyük bir etken galiba. Bir bölüm izleyip oyuna dönmeyi planlıyordum fakat altı bölüm izlemişim farkında olmadan.
Part 5 sanırım mangakanın kendini geliştirmesinin eseri. İlk 4 partta ne hata varsa sanki hepsini düzeltmiş gibi gözüküyor. Part 5 cidden sağlam.

Fakat kötü karakter olarak Kira baya sağlamdı. Niye sıkıntı oldu ki? Yan karakterler de iyiydi ya. Koichi, Rohan vs.

Josuke biraz zayıf kalıyor ilk 3 Jojo'ya göre haklısın. Belki Jotaro reis olmasa, biraz daha öne çıkabilirdi.

Favorilerin arasında Kira olmaması :/
Part 5 sanırım mangakanın kendini geliştirmesinin eseri. İlk 4 partta ne hata varsa sanki hepsini düzeltmiş gibi gözüküyor. Part 5 cidden sağlam.

Fakat kötü karakter olarak Kira baya sağlamdı. Niye sıkıntı oldu ki? Yan karakterler de iyiydi ya. Koichi, Rohan vs.

Josuke biraz zayıf kalıyor ilk 3 Jojo'ya göre haklısın. Belki Jotaro reis olmasa, biraz daha öne çıkabilirdi.
Kira'nın hikayeye girişi ne kadar mükemmel ise sonlara doğru işlenişi o kadar kötüydü bence. Bunda sanırım Kira'dan bağımsız olarak serideki ölüm tehditinin Josuke'nin standı ile kısmen ortadan kalkmasına bağlayabilirim. Kira'nın Shigechi ile olan etkileşimi mükemmeldi mesela. Sona doğru aldığı p-up da çok güzel tasarlanmıştı. Yılların katil fenotipine karşı işleniş tarzı da çok hoştu. Axxxx Josuke ve Crazy Diamond!!!!!!!
Hayato'nun Okuyasu'nun bedenine dokunup patlarken tekrar hayata dönmesi Dragon Ball travmalarımı hatırlattı. Krillin'in ben önden öleyim siz topları toplar beni hayata döndürürsünüz mantığı.... :S
Sanırım Kira'nın hakkını bir parça yemiş olabilirim.

Şimdi bazı şetlere cevap vermek lazım, dio tek tek göndermek istemedi onları, hatta gizzat gidip hepsini öldürmek istedi ama enyaba buna izin vermedi. Kaldı ki dio aslında joestar kanı ile barış yapmak istedi, ancak holly ağır hastalanınca, bunun olmayacağını anladı. Joestarlar, söz konusu kişi kadın olunca yanlış tepki verebiliyorlar, daha önce Jonathan’ın yamuklusunu öpmesi ters tepki uyandırmıştı, o yüzden böyle şeylere karşı duyarlı ve dikkatli davranıyor. En azından kendi günlüğünde öyle yazmıştı.

Ve bu arada, pillarmanler savaş kaybetmemişlerdi, uzun seneler taş kalmalarının sebebi, taşın ortaya çıkmasını beklemeleriydi.
İlk parağrafın olduğu yerlere daha gelmedim. İkinci parağrafsa tatmin etmedi. İlerledikçe sorularım artacak. :sapkali:

Kira'nın hikayeye girişi ne kadar mükemmel ise sonlara doğru işlenişi o kadar kötüydü bence. Bunda sanırım Kira'dan bağımsız olarak serideki ölüm tehditinin Josuke'nin standı ile kısmen ortadan kalkmasına bağlayabilirim. Kira'nın Shigechi ile olan etkileşimi mükemmeldi mesela. Sona doğru aldığı p-up da çok güzel tasarlanmıştı. Yılların katil fenotipine karşı işleniş tarzı da çok hoştu. Axxxx Josuke ve Crazy Diamond!!!!!!!
Hayato'nun Okuyasu'nun bedenine dokunup patlarken tekrar hayata dönmesi Dragon Ball travmalarımı hatırlattı. Krillin'in ben önden öleyim siz topları toplar beni hayata döndürürsünüz mantığı.... :S
Sanırım Kira'nın hakkını bir parça yemiş olabilirim.
Part 4'ün en kötü özelliği zaten hiçbir JoBro'nun gerçek anlamda ölmemesi ve Josuke'nin sürekli can basması.

Çetede uyuşturucu satan esas kişinin Bruno çıkması ve çetenin Diavolo ile güçlerini birleştirerek Bruno'ya karşı savaşması tarihin en büyük plot twist'i.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık