Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

O değil de Joseph walkman'i dinlerken Get Back çalmasını bekledim. Lisanslayamadılar herhalde. :(
Neyse şunla idare ederim artık.

Yeni sezonun ne zaman geleceğini duyurdular mı?
Bu arada en sinir olduğum kişi sağ kaldı. Keşke Polnaref ölseydi de Iggy yaşasaydı.

Unknown

Tatmin etmedi gerçektende "Bloody Stream" veya "Roundabout" gibi bir bilindik Jojo'nun sevilen bir müziğiyle bitirselerdi belki olmuş derdim de o kadar sakin ve hiçbirşey olmamış gibi bitirdiler ki biz bu 40 bölümü neden izledik yahu diye düşünüp kaldım.

Eksik sahne de var gibi ya.İlk yapıma baktım da teleferik gibi şeyde dio katliyam yapıyordu.Baya bitsin hadi demişler daha güzel bite bilirdi.Ama olsun iyi hoş güzel bitti.Yenisi gelir umarım.

Eksik sahne de var gibi ya.İlk yapıma baktım da teleferik gibi şeyde dio katliyam yapıyordu.Baya bitsin hadi demişler daha güzel bite bilirdi.Ama olsun iyi hoş güzel bitti.Yenisi gelir umarım.
Aynen Gemi yok patlama ve alevler yok. İlkine baktıydım ben daha cool'du :D

4. sezon gelir umarım piyasada izleyecek anime yok zaten :D
Ek olarak o sonra şaka olayı koptum :ehe:

Üye silindi 1004

Şu an ki seri %100 mangaya bağlı gidiyor, eksik bi şey yok arkadaşlar.

Yes grubunun kurucusu ve bas gitaristi Chris Squire vefat etmiş. Benim için en iyi bas gitaristlerden biriydi. İlk sezonun endingi Yes'in Roundabout şarkısıydı. Bir diğer detay da Araki seriyi kafasında ilk kez tasarladığında Roundabout'u dinliyormuş. Ve seride Yes grubuyla alakalı bir kaç referans daha bulunuyor. Grubun davulcusu olan Bill Bruford'un soy ismini alan ilk sezondaki Bruford karakteri vb.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık