Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    266
Tayfaya Zoro'dan sonra ilk kez biri gelince millet şaşırıyor. Önceden zoroyu duyan korsan avcısı mı o falan diyordu. Hala da dressrosada gördüğümüz gibi insanlar gücüne şaşırıyor. Jimbei geldi kid ve law şaşırdı muhtemelen artık luffy ile yarışamayacaklarını da anlamışlardır.

Adam'ın su kullandığı nereden belli? Belki mihawk ile savaşırken haki kapayan shanks gibi o da susuz savaşmıştır?
Haki kapayan shanks ne la :D Niye kapasın. Mihawk niye haki öğretti o zaman zoroya? Kılıcın kırılmaz kaplarsın dedi. 2 tane canavar gibi adam kapışırken o kılıçlar kırılır yoksa. Haki kapanmadığı mangadan delilli bence.

Jinbe sıradan bir karakter bunu tartışasım yok. Daha önceki mesajımdada yazmıştım. '' Burası öleceğim yer '' diyor her fırsatta, '' Bana onurlu bir ölüm bahşedin '' kafasında takılıyor mangada. Mangada zaten hep 2.planda kalmış birisi, Fisher Tıger'ın adamı olarak başladı, sonra hükümet adamı oldu, sonra Beyazsakal'ın adamı oldu, sonra Big Mom'ın adamı oldu, en sonda Luffy'nin adamı oldu. Mangadaki primleride tamamen polyanna masalından geliyor. Düz sıradan bir İYİ KARAKTER, ne fazla ne eksik..

Gerçekten ölürse bir gün yankı uyandırabilir ama şuan Oda buna ''İYİ KARAKTER POLYANNA KARAKTER'' kafasından prim kazandırıyor buna. Başka bir olayı yok.

Jinbe sıradan bir karakter bunu tartışasım yok. Daha önceki mesajımdada yazmıştım. '' Burası öleceğim yer '' diyor her fırsatta, '' Bana onurlu bir ölüm bahşedin '' kafasında takılıyor mangada. Mangada zaten hep 2.planda kalmış birisi, Fisher Tıger'ın adamı olarak başladı, sonra hükümet adamı oldu, sonra Beyazsakal'ın adamı oldu, sonra Big Mom'ın adamı oldu, en sonda Luffy'nin adamı oldu. Mangadaki primleride tamamen polyanna masalından geliyor. Düz sıradan bir İYİ KARAKTER, ne fazla ne eksik..

Gerçekten ölürse bir gün yankı uyandırabilir ama şuan Oda buna ''İYİ KARAKTER POLYANNA KARAKTER'' kafasından prim kazandırıyor buna. Başka bir olayı yok.
Sengoku ile big mom'da bu adamı iyi karakter diye övdü herhalde. Aynı şekilde kid ve law'ın da bu adam'ı görünce altına sıçma sebebi aynı.

Haki kapayan shanks ne la :D Niye kapasın. Mihawk niye haki öğretti o zaman zoroya? Kılıcın kırılmaz kaplarsın dedi. 2 tane canavar gibi adam kapışırken o kılıçlar kırılır yoksa. Haki kapanmadığı mangadan delilli bence.
Kuma zoro'yu niye mihawk'ın adasına attığını sanıyorsun? Mihawk zoro'ya kılıç ustalığı ögretmesine karşı, zoro'da haki dersi verdi adam'a

Adamın dibidir dibi. Böyle hangi takıma transfer olursa olsun her daim sevilip saygı duyulan ve çizgisini bozmadan hep belli kalitenin üzerinde performans sergileyen futbolcular olur ya hani onun korsan versiyonu reis. Tayfaya gelmesi çok klas oldu. Bizim tayfada şu anda Luffy'den başka Op evreninde adı Jinbe kadar etki yapacak adam yok mesela. Belki Robin ama onun da olayı farklı.

Ünlü olmasıyla düz adam olmasının pek ilgisi yok ki. :D Jinbei cidden baya düz bir karakter. Kötü bir şey değil tabi bu...
Düzlükten kasıt ne 2 gündür ben bunu anlamadım.Hangi beklentiyi karşılamıyor karakter ? Tayfa açısında bakar isek görevi var gemide.Gücü yerinde.Nam pek takmıyorsunuz ama o da yerinde daha ne eksik ? Cahil değil salak değil daha ne :D Bu ''düzlüğü'' ben var anlamamak :/

Düzlükten kasıt ne 2 gündür ben bunu anlamadım.Hangi beklentiyi karşılamıyor karakter ? Tayfa açısında bakar isek görevi var gemide.Gücü yerinde.Nam pek takmıyorsunuz ama o da yerinde daha ne eksik ? Cahil değil salak değil daha ne :D Bu ''düzlüğü'' ben var anlamamak :/
Düz adam derken; Kaptan Amerika gibi görevini yapar ama onun gibi sıkıcı bir karakterdir. Yoksa vasıfsız keisnlikle değil. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık