Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Roronoa Zoro

Kim Kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 75 76.5%
  • Jinbe

Kullanılan: 23 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    98
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu anlamayan insan çok. Kılıçlar sadece Bir araçtır. Hakiyi ve gücü daha iyi yönlendirmeyi sağlar.zoro sahip olduğu 3 Kılıcıda bıraksa.eline sadece bir tahta çubuk alsa. Buna haki bassa yetecek zaten. Enma olmadığı icin hızlıca tükenmeyecek hakisi zaten. Çok uzun süre bu şekilde dövüşür. Bunun yanında sahip olduğu haki ile full beden haki bile yapabilir.
Ve her türlü Jinbeiden daha üstün durumda bana kalırsa.bu şekilde bile Zoro alıyorsa jinbei gerçekten alması imkansız. Jinbei güçlü biridir ama zoroya karşı pek şans vermiyorum.

Kılıçlar araç mı? Adam Zoro demiyor kılıç diyor sen düşün:hhh::hhh::hhh:

Zoro'nun kendi gücüne çok vermişsin kral %90 kılıç %10 Zoro'nun hakisi ,gücü, azmi, bunca yıl çalışması falan daha mantıklı gibi.Ben Zoro fanlarını da Zoro haterlarını da çok seviyorum foruma en büyük rengi katan bu iki gruptur bu iki grup olmasa renksiz temasız bir şey olur bu forum sıkıcı olur.Sana da en sağlam Zoro haterı ödülünü verirdim ama seni zorlayacak çok adam var ama iyi gidiyorsun güzel bir atak geldi senden bu %40 ve %60 oranlarıyla :D
Her türlü çok verdim gücüne ağa çatıda var karakter ama kimsenin umurunda değil herkes kılıçtan kaç diyor ben buradan direk derim yani Emmaya telefon dersek Zoro en fazla şarj cihazı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık