Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Donquixote Doflomingo

Jinbei Doflomingo Karşısında Ne Duruma Düşer ?

• Kullanılan toplam oy
    217

RoronoaDZoro

K.haki ile doğan Otohime dışında balıklarda haki'nin h'sini görmedik. Bir tek yarım kan olan ayolda bir ihtimal haki vardı, o bile kesin değil. Jinbe'de de haki yok büyük ihtimal.

Haki özel çalışma gerektiriyor. Balıkadam Karate kullanabilen birinin haki öğrenmeye ihtiyacı olmaması doğal. Bu nedenle balıklar hakiye merak salmamış belli ki.
Kıtlık Jack bunu beğenmedi.

Jack'ten bahsediyorsun değil mi :D

Jack'tede yoksa, kimde olacak bu b.haki ?
Ayol dediğim Dellinger. Ona böyle deniyordu Dressrosa zamanı :D Onda k.haki var gibi davranıyordu ama var denmedi. O yüzden kesin var diyemem.

Jack'te büyük ihtimal haki vardır ama Jack balıkadam değil. Böyle bir bilgi görmedim ben.

Ayol dediğim Dellinger. Ona böyle deniyordu Dressrosa zamanı :D Onda k.haki var gibi davranıyordu ama var denmedi. O yüzden var diyemem.

Jack'te büyük ihtimal haki vardır ama Jack balıkadam değil. Böyle bir bilgi görmedim ben.
Neyse, Dellinger'dan bahsettiğini anladığımda iyi güldüm :D

Jack'te suyun altında ölmüyor ve dişleri normal insanınki gibi değil. O da muhtemelen melez..

Ayol dediğim Dellinger. Ona böyle deniyordu Dressrosa zamanı :D Onda k.haki var gibi davranıyordu ama var denmedi. O yüzden kesin var diyemem.

Ya suyun altında adam ölmedi yani duruyordu gelin beni kurtarın diyordu. Milletin aklına balıkadamdan başka bir şey gelmiyor. Ayrica denmedi mi cidden ya :D

Jack'te suyun altında ölmüyor ve dişleri normal insanınki gibi değil. O da muhtemelen melez..
Ya suyun altında adam ölmedi yani duruyordu gelin beni kurtarın diyordu. Milletin aklına balıkadamdan başka bir şey gelmiyor. Ayrica denmedi mi cidden ya :D
Jack için balık adam denmedi benim bildiğim. Hatta iması bile yok. O su altındaki sahneden yola çıkılan teoriler var ama op'ta kim su da boğulup ölmüş :D Adam nefesini tutmuştur.

Jack büyük ihtimalle balıkadamdır.
Diş olayı da şekil olsun diyedir :D

Herşeyin gösterilmesi gerekmez. Ace ile hakisiz mücadele edemeyeceğinden haki bildiği kolayca varsayılabilir
Gyojin Karate ve Rokuougan vücuda içten hasar verebilen yetenekler, Jack'in balık adam olup olmadığı net bilgi verilmediği için, %100 sayılmıyorsa, Jinbei'inde haki kullandığı varsayılamaz. Bana göre Lucci ve Jinbei de özel yapan bu yetenekleri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık