Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jim Carrey vs Ryan Reynolds

Hangisini daha başarılı buluyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    64
Kerem bursin Çağatay falan Ryan Gosling’i üçe beşe katlar tipte. Sokağa göre tabi ki yakışıklı adam ona bir şey diyemem ama hollywood’da kızların elle gösterecek kadar yakışıklı olduğu biri değil bana göre.

Yahu Kerem Bürsin denen adamla, Ryan Gosling gibi birisini nasıl kıyaslarsın? Bir de üçe beşe katlar demişsin. Kıskançlık seziyorum.

İlk mesajdaki "efsane" sıfatının abartılılığı bir tarafa, Ryan Reynolds'un son dönemdeki Shawn Levy ile ortaklığından güzel işler çıktığını düşünüyorum ben. Free Guy ile The Adam Project'i beğendim, Deadpool 3'ü de Shawn Levy'nin yöneteceği duyuruldu.
Yalnız çok kötü filmler de çıkardı, samuel ile çektikleri sonra gal gadot ve rock, bence sıradanın çok altında filmler. Jim Carrey ile kıyaslanacak filmi yok gibi.

Yahu Kerem Bürsin denen adamla, Ryan Gosling gibi birisini nasıl kıyaslarsın? Bir de üçe beşe katlar demişsin. Kıskançlık seziyorum.
kıskançlık mı hslsjdsöjdsljs kıskanç olsam gidip elin Amerikalısını kıskanmak yerine manken çıkışlı Türk olup oyunculuk yapmayı bexerememesime rağmen her projede yer alan sırf güzel olduğu için prim yapan oyuncularımızı kıskanmaz mıydım?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık