Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jack

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 157 45.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 187 54.4%

• Kullanılan toplam oy
    344
Ne dersek diyelim tahmin de kalacak gibi. Oda'nın sivil katliamları göstericeğini hiç sanmıyorum. Galiba seri bittiğinde bayağı bir bilinmez olacak.
Sivil katliamları elbette göstermez ama Kid için shakky dışında.sivillere zarar veriyorlar dendiğini görmedik.Serideki etkili olacak adamlardan biri Kid.Bence bahsedilirdi aşırı bir durum olsa.

Toparlayacaktır Oda.Hiç olmadı Toriko gibi 300 bölümü son 50 bölüme sığdırır ucundan da olsa gösterir.

Sivil katliamları elbette göstermez ama Kid için shakky dışında.sivillere zarar veriyorlar dendiğini görmedik.Serideki etkili olacak adamlardan biri Kid.Bence bahsedilirdi aşırı bir durum olsa.

Toparlayacaktır Oda.Hiç olmadı Toriko gibi 300 bölümü son 50 bölüme sığdırır ucundan da olsa gösterir.
Seri içinde değil de belki Naruto'da İtachi için yapıldığı gibi. Başka bir kısa seri şeklinde gösterebilir. Seri içinde gösterirse uzun uzun göstereceğini sanmıyorum. Yan seri gibi bir şey çıkarsa da bol bol görsek geçmiş karakterleri.
Aşırı bir durum yoktur. Zaten %10 dedim çok abartı bir rakam da kullanmadım. 400 se 40 ını katliamdan almıştır diyorum işte. Yoksa Kidd reyize saygımız sonsuz:sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık