Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Cruising - 1980

Eşcinsel adamları vahşice katleden bir seri katil, New York'un arka sokakları ve yeraltı dünyasında dehşet salmaktadır. Genç bir polis memuru olan Steve Burns katile dair bir şeyler öğrenebilmesi için New York sokaklarına gönderilir. Bölümünden tamamen bağımsız ve habersiz bir şekilde kanıt peşine düşen Burns, bu küçük ve saklı kalmış topluluğun kurallarını ve geleneklerini tek başına keşfetmek zorundadır. Artık neredeyse kız arkadaşını bile görememektedir ve bu iş onu fazlasıyla değiştirmeye başlamıştır.

William Friedkin, Gerald Walker’ın romanını bizzat kendisi senaryolaştırarak, hala tartışılan, izleyenleri içine çeken, tehlikeli olduğu kadar büyüleyici olan bu dünyayı filme alıyor.

(Alıntıdır)

Sivas

Yönetmen derdini olabilecek en yalın, çıplak şekliyle izleyiciye sunmuş. Kameranın çılgınca agresifliği olmasa izleyiciye film izlediğini unutturacak bir yalınlık, takdir ettim.
Aslan karakterini oynayan genç kardeşim acayip iş çıkarmış.
Şöyle harika bir fragmanı da mevcut.

Sivas

Yönetmen derdini olabilecek en yalın, çıplak şekliyle izleyiciye sunmuş. Kameranın çılgınca agresifliği olmasa izleyiciye film izlediğini unutturacak bir yalınlık, takdir ettim.
Aslan karakterini oynayan genç kardeşim acayip iş çıkarmış.
Şöyle harika bir fragmanı da mevcut.
Bunlar nasıl filmler kekem ya.

Rebel moon'u izledim ben mesela çok kötüydü ama bu filmden iyidir.

Kardeşim bunlar bizim anadolu çocukluğu ile gavur çocukluğunun karışımını yapmışlar sen bu yaşlarda kaç tane beni seviyon şunu seviyon lafı ettin.

Ama fena değil yine de izlemem.
Çocuk arsız ya biraz. Etrafındaki figürlerden kaynaklı tabi.
Pokemon master Ayşe'ye bak hele sen utanmasa köy köy köpek dövüştürüp rozet kasacak
Ayşe muhtarın oğluna yüz veriyor bizim garibanı anca fişfikliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık