Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Victoria
Victoria, Berlin'de bir gece kulübünde arkadaşlarıyla eğlenmekte olan Sonne ile tanışır ve aralarında hızlı bir çekim yaşanır. Ancak gece arkadaş grubunun ödemesi gereken eski borç nedeniyle bambaşka bir noktaya sürüklenir. Victoria Sonne ve arkadaşlarına yardım etmeye karar verir ve maceraya katılır. Ne var ki çılgın bir macera gibi başlayan bu olay, bir kabusa dönüşecektir.

Etkileyici atmosfer,güzel bir senaryo,başarılı oyunculuklar ile kesinlikle önerilebilecek bir film.Tek seferde çekilmiş ve bitirilmiş olması filmi daha da ilginç kılıyor.Son zamanlarda izlediğim en başarılı yapımlardan biri oldu.Dram/gerilim/gizem türlerini sevenlere öneririm :gamyon:

Black Swan.

Hiç beğenmedim. Natalie Portman çok güzel oynamıs role de çok yakışmış ama çok çok sıkıcı bir filmdi. Alt metni iyi bir film ama izlemesi baya sıkıcıydı
atanamamış Fight Club.sonu çok belliydi.

Sahnelere laf yok da, şeyde bi havada kaldım ya.
Dur spo içine alıyım :D
Ama sorum şurada :
Yönetmen böyle havada kalmamı mı amaçlamıştı ?
Yönetmenin ne yaşatmak istediğini tam anlayamadım o kısımda.
Hiçbir fikrim yok.
Ben de çok üzüldüğümü hatırlamıyorum.

Göl ve tren sahnesi dışında pek bir şey hissettiğim yer yok. Ama o iki sahne başyapıt demem için yeterli oldu benim için.

Sahnelere laf yok da, şeyde bi havada kaldım ya.
Dur spo içine alıyım :D
Evin annesi ihtiyarı kovdu, ihtiyar sokakta öldü ya. Önce evin annesinden nefret ettirdi.
Sonra evin annesinin kız çocuğu ölünce üzülemedim, orda bi havada kaldım dediğim gibi.
He kötü mü böyle havada kalmak, yoo. Ama sorum şurada :
Yönetmen böyle havada kalmamı mı amaçlamıştı ?
Yoksa ortalama bi Hintli yıkılır mıydı o sahnede, ben 2020 model Türk olduğum için mi böyle havada kaldım.
Yönetmenin ne yaşatmak istediğini tam anlayamadım o kısımda.

Edit : şöyle ayrı post olarak yazayım, sana bildirim gitmeyecek çünkü.
Toplumsal,kişi bazlı değerlendirme.Elbette hint kültürüyle alakası da vardır bize o kadar can yakıcı gelmeyebilir belki bilemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık