Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İzlediğiniz Son Film

Uzun zamandır film izlememistim. Son 4 günde 3 film izledim. 3 ü de uzun zamandır izlemek istediğim filmlerdi.
1-) Yeraltı (zeki demirkubuz); Yönetmenin tarzını ve genel olarak filmlerini severim. İlginç bir insanın kişiliği ve yaşam tarzını anlatmış. Ama yönetmenin Yazgı ve Masumiyet filmleri kadar başarılı olamamış

2-) Full Metal Jacket

3-) Shichinin no Samurai

Zombie ja Kummitusjuna

Night on Earth

İkisi de güzeldi. Birer gün arayla izleyip ikisinde de Matti Pellonpaa'yı görmek hoş bir sürpriz oldu.

Son düzenleme:

Az önce 3. kez izledim harika bir film. Uzay konusuna meraklı kişiler zaten izlemiştir de gözden kaçmışsa kesinlikle tavsiye ederim. Carl Sagan'ın aynı isimli romanından uyarlama bir film.

Bosna savaşı sırasında iki cephe arasında iki boşnak ve bir sırp askeri arasında geçen ilginç bir hikaye. Sonu çok etkilemişti beni çok şey anlatıyordu o son :mad:
Savaşı kim başlattı?
Zaten kısa bir film 1:40 dk lık bir film.

Güzel filmdi.

Bu da filmin en çok sevdiğim sözüydü.

''patlayacak zannettim -sinema salonunda patlar -sinema büyük bir aldatmaca.. ''

Bu da baya iyiydi.

Son düzenleme:
Birdy

Tam olarak beklediğimi veremedi, ortalama bir film olarak kaldı gözümde.

Son düzenleme:
C.R.A.Z.Y.

"Quebec’te başlayan ve Kudüs’e kadar uzanan fiziksel ve ruhsal bir yolculuğun, toplumsal baskının, insan doğasının, mücadelenin ve azmin anlatıldığı eşsiz bir baba-oğul hikayesi olan “C.R.A.Z.Y”, Michel Côté’nin unutulmaz performansıyla ölümsüzleşiyor."
Muhteşem filmdi 9/10

İlginç bir filmmiş.Zaten Bosna Hersek 'deki soykırım beni çok etkilemiştir.
Aynen baya ilginç bir film. Bazı sahnelere çok güldüm yani ortamda çok ciddi bir durum var ama bir yandan da bayağı bir absürtlük var. Ayrıca Hollywood klişelerine alıştıktan sonra böyle filmler izlemek çok garip oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık