Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Charlotte Katakuri & Charlotte Cracker

Fujitora'da bu vasıf var mı?

• Kullanılan toplam oy
    204
En güçlü sağ kol görülen Marco bile hiçbir amirale çizik atamamış, Beckman Kizaru'ya silah doğrulttuğu halde onu ciddiye bile almayıp dalga geçtikten sonra avına devam etmiş, Aokiji Jozu'ya neredeyse tek atmışken amirallerle sağ kollar arası farkın daha büyük görülmesi doğal. İki sağ kol bile birleşse amirali büyük zorluklarla anca indirebilirler. Kol/bacak falan verirler işte. :D Yanındaki sağ kol değil de 3. adam olunca amiralin galibiyetine yüksek ihtimal kalıyor.
Ben Fuji diyorum. Epeyi, ölümüne zorlanır ama.
Pek zorlanmazmış gibi, ne diyorsun?

Kalabalık olunca daha güçlü birini yenmek pek işe yaramıyor. Bakmay8n bizim tayfa olunca iş değişiyor yonko avında yoksa Shank gibi tek atar geçerdi Bigmom önce Kide sonra Lawa. Kaido Zoroyo tek attı Luffye 5 kez tek attı bakmayın Luffy lastik bir nevi bedenen ölümsüz dinlenince sıfırlanıyor rakip yorulurken

Amiral Yonkodan güçsüz olsa da sağ koldan güçlü daha güçlü adam ileistersen 5 sağ-sol kat daha güçlü rakip vurdu mu bayıltıyor. Hep Luffy den bakarak hikayeye odaklanıyoruz , yani yenilecek kalkacak mücadele edecek vs. Adam lastik o yüzden onu ayrı tutmak gerekli.
Zoro bile tek yemiş , gelişir daha sonra güçlenir ilaç alır daha güçlü döner takibi yener vs. Bunlar farklı şeyler. Bedenen ilaç tedavisi lastik avantajı olmayacaksa o an amiral yonko bizim kaptana sağ kola tek atar geçerdi

biz de bu adamları gelişmiş haliyle o an değerlendireceksek ve bizim tayfa gibi durumlar olmayacaksa Amiral önce Crakere sonra da abisine tek atar geçer olmadı iki atar. Ve çok manyak bir meyvesi var, biraz hayal gücü ile deprem ile en tehlikeli meyve , ayrıca gelen her saldırıyı buna lav dahil geri püskürtecek bir meyve yer çekimi. Yahu adam uzaydan meteor atar yukardan ada yok eder uğraşmadan kendi de tepeden uçarak izler

lakin şu notu geçelim. Bana göre kral haki sahibi bir kimse kral haki olmayan rakibe kaybetmez amma bunu ileri düzey kullanır yani saldırıya ekler ve kendini geliştirirse, geliştirmemişse Katakuri ki geliştirmemiş o an! Amirale dayanamaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık