Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho, Savaş Lordları'na Meydan Okuyor

Hangi shichide düşer?

• 1.Raunt yenilir.

• 2.Raunt yenilir.

• 3.Raunt yenilir.

• 4.Raunt yenilir.

• 5.Raunt yenilir.

• 6.Raunt yenilir.

• 7.Raunt yenilir.

• 8.Raunt yenilir.

• Hepsini yener.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
@Millennium Wizard Son zamanlarda kol bacak gitmesinin nedenleri açık bence. Law'ı Doffy vs Luffy'den çıkartmak. Diğeri de Neko ve İnu üzerinden Minkleri dostuna ihanet etmeyen, onurlu bir topluluk olarak övmek.

Cu
Ben ondan bahsetmiyorum, o kadar savas gerçekleştirdiler, kopan yada iz birakilan bir yer yok. Ama Doffynin vslerine baktığımda herkese bir imza bırakmış, Luffye o kadar darbe atmasına rağmen adam akıllı bir zarar vermedi.
nki luffy dikkatli davrandi farkindaysan Law ofkesine yenildi saldirilarinda bazen tutamadi kendini

Eğer Mihawk büyütüldüğü kadar olsa onda takılırdı. Beklentim en çok zorlayan o olur ama eğer Mihawk da Dof ayarı biri çıkarsa Fujitora hepsini süpürür.

Son düzenleme:
Dof ve Mihawk'ın yeri yanlış.Yerlerini düzeltirsek Dof'u da orta zorlukla alır ama o kadar dövüşten sonra kondisyonu aşırı düşeceği için Mihawk'ı geçemez.

Dof ve Mihawk'ın yeri yanlış.Yerlerini düzeltirsek Dof'u da orta zorlukla alır ama o kadar dövüşten sonra kondisyonu aşırı düşeceği için Mihawk'ı geçemez.
Tanıtımı okursan, shichileri güce göre sıralamadığımı söyledim. Herkes şu altta bu üste olsun der ve işin içinden çıkamam. Bu yerlere göre değerlendir istersen.

Tanıtımı okursan, shichileri güce göre sıralamadığımı söyledim. Herkes şu altta bu üste olsun der ve işin içinden çıkamam. Bu yerlere göre değerlendir istersen.
Mihawk'la Dof'a gelene kadar güce göre olmuş o yüzden karıştırdın sandım.Mihawk'ta takılır o zaman.

En iyisi odanın yazdığına göre sırala. Weevili de eklersin hem güncellenmiş olur. Kimse ona itiraz etmez.
Edit: Konuyu açtığın zamanı hatırlıyorum. Dof geçti gitti artık kurtul bu tutkundan. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık