Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Invincible (2021-)

Favori karakterleriniz?

• Kullanılan toplam oy
    131
Luffy korsan kral olmaya çalışır diyince basit bir konu oluyor ama içinde bir sürü şey var di mi? Bu da benzer.

1. bölümü izledikten sonra 5. bölüme gelirsin mutlaka. O yüzden bence 1. bölümü boş olunca otur izle. Konunun detayı süper kahraman evreni işte gerisi spoiler olur. :D Ha bu tarz şeyleri sevmiyorsan beğenmeyebilirsin tabi.
Süper kahraman yapımları sevmiyorum o yüzden sordum .ama The boys’u severim bu dizide ona benziyormuş biraz. 1. bölümü izleyelim bakalım .

Kahraman ekipleri hakkında düşüncem: Diğer izleyen arkadaşlar da benzer düşünüyor mu acaba merak ediyorum. 5. bölümü izlemediysen bakma.
Omni-man grubu dağıtmadan önce en güvenilir ve güçlü kahramanları barındırıyordu yenisini kurmaya çalışınca güçsüz bir ekip oluştu. Hepsi acımasızca öldürüldüğü için ve diğer kahramanların da az çok tecrübeli olduklarını düşündüğüm için ekibe bilerek katılmadıklarını düşünüyorum. Ayrıca o gizli birime de bağlı oldukları için de katılmak istemediklerini düşünüyorum. O birime de güvenleri tam olmayabilir

Yoksa herhalde bu ekipten koca dünyada daha güçlü ve tecrübeli kahramanlar vardır herhalde? Zaten bu grup dışında 2-3 tane daha süper kahraman ekibi vardı. Onları da ileride görmeye başlarız.
Gizli daha da güçlü ekip ben de bekliyorum. Tehdidin boyutu az çok göz önünde olunca bu yeni ekibe katılmamaları da mantıklı. Yeni kurulan boş adam Rex'li vasıfsız ordusu oldu biraz :T

Omni'yle mücadele kurabilecek ekip de hazırladıklarını düşünüyorum. İhanet haberini de duymak istemediler dedektiften. Yeni ekipten bir tek Eve'i bekliyorum yükselmesini

Güzeldi yine. Monster Girl ve Samson abi ölmediler. Mark da bu ikisi kadar etkilenmedi, bir morlukla çıktı :D Örümcek adamımız kimliğini belli etmeme uğruna yanındakileri uzaklaştırıyor. Gay bir çiftimiz de var. Kimliğini bilen en iyi arkadaş da :d

Eve'in gücü çok güzel, tam yaptıklarını yapmalık güçler. Çekil inzivaya kendi hayatını yaşa. Eve olasım geldi, ailesi de ne boş insanlar ayrıca katayım

Omni-man abi de yakalandı karısına artık :T Kostümcü abi de sağlam çözdü olayı.

İlk bir iki bölümünü izledim. Animasyon gibi gelmedi bu arada çizimler fazlasıyla yeterli hatta gerçek gibi geldi. Ama konuyu nereye bağlayacak noktasında ne bileyim ün şöhretin hepsi bizim olsun gibi bir şey mi bu? Oğlu için mi ya da? Çok içine çekmedi beni. Eğer daha derin bir yere bağlanıyorsa bana haber edin :oleyo2:

Güzeldi yine. Monster Girl ve Samson abi ölmediler. Mark da bu ikisi kadar etkilenmedi, bir morlukla çıktı :D Örümcek adamımız kimliğini belli etmeme uğruna yanındakileri uzaklaştırıyor. Gay bir çiftimiz de var. Kimliğini bilen en iyi arkadaş da :d

Eve'in gücü çok güzel, tam yaptıklarını yapmalık güçler. Çekil inzivaya kendi hayatını yaşa. Eve olasım geldi, ailesi de ne boş insanlar ayrıca katayım

Omni-man abi de yakalandı karısına artık :T Kostümcü abi de sağlam çözdü olayı.
Avatarı niye değiştin? Ohooo. Bıyığa ihanet. Geri dön böyle devam.

Bu bölüm seslendirmen olarak Ezra Miller ve Justin Roiland da vardı.

Robot'un Monster Girl'e ilgisinin altında ne var merak ediyorum. Yetenekleri falan olabilir bu bölüm biraz belli etti gibi sanki. Saf sevgi olması zor bence. :/

Eve'nin gücü çok op harbiden. İstediği her şeyi yapabiliyor. Ama sanki bu yaptıkları kötü bir şeye yol açacak gibi ya da engellenecek gibi hissediyorum. O kadar mutlu gidemez.

Omni-man abi bir planlar yapar durumu düzeltir bir şekilde. Yalanı başka bir yalanla kapatabilir. Son 2 bölüm kaldı ve çok fazla olay var. Bu bölüm biraz duygusal ilişkiler ağırlıklıydı. Kalan 2 bölüm baya yoğun geçer diye düşünüyorum.

Kadrosu maşallah şampiyonlar ligi gibi. Son olarak 6. bölümün kötü adamı olarak Ezra Miller katılmış... LeBron Space Jam'in fragmanında bu seviyede bir kadro oluşturmaya çalışmıyordu..

Merakıma yenik düşüp çizgi romanına şöyle bir göz gezdirdim. Dizide olaylar bir tık farklı ilerliyor. Ama hikaye akışını biraz değiştirmeleri fena da olmamış. Dizi formatına uyarlıyorlar sonuçta normal yani. Sarışın afet Amber'ı zenci yapmaları dışında dizi gayet güzel uyarlanmış gibi geldi.

Günlük Omni-Man dozumuzu da alalım.

Şunların bir açıklaması var mı? Omniman' in en önemli delil mahiyetindeki kostümü yok etmemiş olması ve kurnaz gibi gösterilen yaşlı adamın Omniman yataktayken üzeri kan dolu kostümünü incelememiş olması

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık