Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İmparator & Sağ Kolu vs. İki Amiral

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    126
Katakuri ve herhangi bir imparator(dezavantajsız olması şartıyla) kombinasyon fark etmeksizin 2 tane amiral alır. Sebebi de 2 ayağı çukurda olan WB'nin Akainu'ya yaptıklarıdır. MF'deki WB dejavantajsız olsaydı çanlar Akainu ve yoldaşları için çalardı.

Ne anlatmak istedigini anlamadim
sen üstünlük vardı, art arda saldırıyodu, kar topu etkisi oluşurdu diyosun ya ben de diyorum ki üstünlük yoktu önce wb vuruyo akainu yere düşüyo sonra kalkıp wbnin yüzünü yakıyo ardından yer yarılıyo. yani senin dediğin gibi bi üstünlük söz konusu değildi

O kartopu etkisi animede var, animede beyazbıyığı daha badass göstermek için amiralleri ezik gibi göstermişler. Sadece anime izleyen birisi beyazbıyık akainuyu parçaladı sanar ama aslında tam tersi :/

Jozu'nun kan aldığı Kuzan dikkatsizlik olmadan bir türlü devre dışı bırakılamadığı gerçeği. Marco'nun meyveyi devre dışı bırakmak için deniz taşı arayışına girilmesi. 1 Sağ kol ayarı sabo ve 3 tane çöp ile 2 Amiral savaşıyor adam yara bere içinde. Squard da deliyor zayıf Wb'yi İmparatorlar çok güçlü ama Tanrı değil. 9 tane İleri silahlanması da olan güçlü adam üzerine çullanıyor. Oden handikapı öldüğünü sandığın adamlar birden üzerine atlıyor ve Sorun kan almaları mı ? :) onu da yapsın zaten sen amirallerin öyle bir durumu hasarsız atlatacağını falan mı sanıyorsun ? :D
Ben Yonko'ların düştükleri durumları söyleyerek biraz fazla abartıldıkları gerçeğini gösterdim. Amiralleri de abartmıyorum, onlar da insan sonuçta. Jozu ona vurmuş, Marco vurmuş falan o yüzden benim için çok fark etmiyor. O karakterlere tanrısal güçler ithaf etmediğim için. Bir de savaşta deniz taşı kullanmak ne zamandan beridir suç olmaya başladı? İstediği gibi ekipman kullanır, adamın zayıflığı oysa onu kullanmaları doğal. Niye uğraşsın ölümsüz adamla iki saat, takar kelepçeyi sudan çıkmış balığa çevirir. Bu arada evet, bir amiralin kınların karşısında öyle aciz duruma düşeceğini düşünmüyorum. Aynı şekil King amiralin olduğu bir gemiyi batıramaz ya da Queen bir amirali bayıltamaz.

Yıl olmuş 2020 hala daha Amiral = Yonko gibi bir şey varmış gibi vs yorumlanıyor. KF diyoruz ortam güzel burası çöpgene yerlere benzemez diyoruz tablo bu. MF başındaki Wb'yi herhangi bir amiralle bir adaya koyma ya da bir alana kapatma gibi bir şansımız olsaydı keşke. Olsaydı da Wb bunların evveliyatını sevseydi. Boş yere tiksinmeseydik amirallerden.

Yıl olmuş 2020 hala daha Amiral = Yonko gibi bir şey varmış gibi vs yorumlanıyor. KF diyoruz ortam güzel burası çöpgene yerlere benzemez diyoruz tablo bu. MF başındaki Wb'yi herhangi bir amiralle bir adaya koyma ya da bir alana kapatma gibi bir şansımız olsaydı keşke. Olsaydı da Wb bunların evveliyatını sevseydi. Boş yere tiksinmeseydik amirallerden.
WB ile diğer yonkolar bir değil, Garp ile diğer koramirallerin bir olmadığı gibi. Sengoku da amiralmiş, korsanlar kralının saygısını kazanmış. Karakterler üzerinden yorumlamak daha doğru yani mertebeler yerine.

Ben Yonkou ve amiralleri denk gördüğüm için bunun benim gözümde 2 yonkou vs 1 yonkou + 1 sağ koldan farkı yok. Amiraller orta zorlukta alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık