Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Imparator Komutanları Amirallerin Meyvelerini Yeseydi?

Sizce Bu Meyvelerle Amiral Olabilirler miydi?

• Kullanılan toplam oy
    86
Bu ikisini yapacak kaç tane komutan var? Fiziksel güçle bisento bloklamayı geçtim, WB nefes alıp verse yarısı kaçar oradan. :)
Şöyle düşün bu adamların ikisi 10 gün savaştı ve bir tarafın öteki tarafa zerre meyve üstünlüğü yoktu. Nasıl bir haki canavarlarıysa adamlar...

Yamato oni ırkı, mistik zoan meyvesi ve saldırıya kral haki koyma özellikleriyle bile Amiral seviyesi hissettirmedi.

Bazıları Udon luffy seviyesine çıkardı. Diğerleri yc1-yc2 civarı bi seviyede olurdu.

Şöyle düşün bu adamların ikisi 10 gün savaştı ve bir tarafın öteki tarafa zerre meyve üstünlüğü yoktu. Nasıl bir haki canavarlarıysa adamlar...
Acaba haki ile Logia’dan uzuv almak mümkün mü? Crocodile var ama onun hikayesini bilmiyoruz meyveyi ne zaman yedi vesaire. Mantık olarak logia birinin kolunu kessen bile geri birleştirebilmesi lazım.

Sen seriye sonradan başlamissin o yuzden sadece o kısımlar cok fazla aklinda kalmis,her gun saatlerce Kata öven upuzun mesajların var.
Kata'yı bir sal artık sen gözünde büyütmüşsün.
yc1 seviyesinde hakisi olan adamı haki canavarı ilan ediyor. Dövüştüğü adam dövüşe yc3 seviyesi başladı zaten...

Sen seriye sonradan başlamissin o yuzden sadece o kısımlar cok fazla aklinda kalmis,her gun saatlerce Kata öven upuzun mesajların var.
Kata'yı bir sal artık sen gözünde büyütmüşsün.
Yok hiç de gözümde büyütmedim, adamın potansiyeli ortada. 12 saat mücadele etmedi mi bu adam? İki karakterde yumruk yumruğa dövüştüğü için bu dövüş bu kadar uzadı.

Kenbonshoku Haki'de serinin zirvelerinden, Busoshoku Haki'de yine Luffy'den üstündü. Adam silahlanma yapmış olduğu halde Luffy'ye hasar veriyor. Nasıl bu kadar görmezden geliyorsunuz anlamak mümkün değil.

Luffy önce Doflamingo'yu ezdi, Doflamingo'nun seviyesi en az YC3-YC2'ydi. Oradan önce Fujitora ile sonra Cracker ile dövüştü.

Cracker ile olan dövüşü de 10 saat sürdü. Meyvesinin sayesinde Luffy'ye 10 saat direnebildi ve iyi bir antrenman oldu. Luffy bu üç adamla kapıştıktan sonra bile Katakuri'yi yenebilmiş değil.

12 saat süren dövüşü görmezden mi geleyim? King ile Zoro toplasan kaç dakika dövüştüler? Dövüşün sonuna doğru ikisi de sınırıma yaklaştım dediler. Biri 12 saat boyunca savaşıyor bunu demiyor diğeri 15-20 dakika süren savaşı sonrasında böyle konuşuyor aynı seviyenin adamları olarak nitelendirilselerde King'in en zayıf YC1, Katakuri'nin de en güçlü YC1'lerden olduğunu anlıyoruz.

Al bak sana mangalardan kareler gönderiyorum.

Luffy vs Doflamingo

Luffy vs Fujitora

Luffy vs Cracker

Luffy vs Katakuri

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık