Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Imparator Komutanları Amirallerin Meyvelerini Yeseydi?

Sizce Bu Meyvelerle Amiral Olabilirler miydi?

• Kullanılan toplam oy
    86
Arkadaşın yorumu gayet doğru da senin bu yorum çok sırıtmıyor cidden.
Hiç şaşırtmıyorsunuz! Zoro'cu arkadaşlar bağnazlık derecesinde tutuculuk yapıyor. Bir adım ötesi Zoro'ya tapmak olsa gerek.

Zoro, Akazaya'lardan fazla iş yapmış mış. Hepi topu üç tane Kaido'ya atak yaptı. Aldığı hasarlardan da çok fazla acı çekmemiş olacak ki acı içinde bağırmadı ama Akazaya'ların saldırılarında çığlık kraliçesi gibi çatı inledi. Kaç defa delip geçtiler. Kılıçlarını köküne kadar soktular ama nasıl bir saçmalıksa Zoro'nun yüzeyde bıraktığı iz konuşuluyor Akazaya'ların yaptığı icraaten sayılmıyor.

Hiç şaşırtmıyorsunuz! Zoro'cu arkadaşlar bağnazlık derecesinde tutuculuk yapıyor. Bir adım ötesi Zoro'ya tapmak olsa gerek.

Zoro, Akazaya'lardan fazla iş yapmış mış. Hepi topu üç tane Kaido'ya atak yaptı. Aldığı hasarlardan da çok fazla acı çekmemiş olacak ki acı içinde bağırmadı ama Akazaya'ların saldırılarında çığlık kraliçesi gibi çatı inledi. Kaç defa delip geçtiler. Kılıçlarını köküne kadar soktular ama nasıl bir saçmalıksa Zoro'nun yüzeyde bıraktığı iz konuşuluyor Akazaya'ların yaptığı icraaten sayılmıyor.

Çünkü Zoro'nun kalıcı bunlarınki değil. Zoro'nun Enma ile kral hakisiz yaptığı saldırı bile 4lü yaptıkları saldırıya yakın vurmuştur.
Şu yorum bile baya kötü ya...

Ben kılıç çarpması demedim buna hiç. Burada Zoro Kaido'nun savunmaya çarpıyor dedim.

@Müsteşar Kemal

Yalan konuşmuş @RedTeroR. Bu kadar düşmemişti bu adam.:D
Anime'de daha iyi anlarız diye bekliyordum, fakat animasyonda Zoro bloklayınca, bloklayan tarafın Zoro olduğuna emin olduk zaten benim için olay bloklandığında çıkan efekt o efekt blok efekti Dof vs Luffy'den önce zaten Hyouzou vs Zoro'da gene bu efekt vardı ama emin olmak lazımdı kimin blokladığına.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık