Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İlk Okuduğunuz Kitap

• Konbuyu başlatan Quantum20
  • Başlangıç tarihi
nasıl hatırlıyorsunuz yav 16 sayfalık masal kitaplarını okuyordum onlardır herhalde onların harici yine ilkokuldayken keloğlan kitabı aldırtmıştım bizimkilere, ortaokulda roald dahl'ın kitaplarını çok seviyordum bir tanesinin ana karakteri babasıyla beraber kaçak tavuk mu horoz mu ne o tarz bir şey avlıyordu, otobiyografi kitabı vardı onu da okumuştum baya epik bulmuştum

Tom Sawyer. Hani millete çit boyatıyordu, ha o kitap :D
doğrusunu yazmış mıyım diye ilk mesajlardan kontrol ederken buldum :d ben ilk okula başlıyorum diye babamın arkadaşlarından aldığı eski kitaplardandı. o dönem hastalıklardan istanbula, izmire git gel yapardık, ben de bunu yarım yamalak ilkokulun ilk döneminde ne öğrendiysem o okumayla bitirmeye çalışmıştım. tom milleti keklediği için kıkırdamalarım yüzünden şşş olum gülme diye ciddi alanlarda azarlanmışlığım çoktur. tekrardan bi okuma zamanı gelmiş gibi, bi de aklımda şu seçimleri senin ilerlettiğin kitap serisi var ona bakayım :d keşke zamanında oda da okusaymış bu muaceraları allahın japonu

doğrusunu yazmış mıyım diye ilk mesajlardan kontrol ederken buldum :d ben ilk okula başlıyorum diye babamın arkadaşlarından aldığı eski kitaplardandı. o dönem hastalıklardan istanbula, izmire git gel yapardık, ben de bunu yarım yamalak ilkokulun ilk döneminde ne öğrendiysem o okumayla bitirmeye çalışmıştım. tom milleti keklediği için kıkırdamalarım yüzünden şşş olum gülme diye ciddi alanlarda azarlanmışlığım çoktur. tekrardan bi okuma zamanı gelmiş gibi, bi de aklımda şu seçimleri senin ilerlettiğin kitap serisi var ona bakayım :d keşke zamanında oda da okusaymış bu muaceraları allahın japonu
Çizgi romanı vardı bende. Fransız yapımıydı sanırım.

Okuma töreninden sonrasını sayarsak temel eserler vardı onlardan biridir. Ama hangisi aklında ilk gibi yer etti derseniz kaşağı :D diğer severek okuyup da aklımda kalanlar da dünyanın merkezine yolculuk, aya yolculuk, denizler altında yirmi bin fersah vb kitaplar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık