Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

İki Amiral vs. İki Sağ Kol (Meyveleri Değişirse)

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    114
Kral haki görünce kollarını açıp Allah'a dua etmiyordu WB.
Dedim ya Aramaki gereksiz fazla tepki veriyor diye. Aynı şey Zaman Atlaması Öncesi Luffy'nin Karasakala vurunca Karasakalın inlemesi gibi. Aramaki ve Karasakal ikisi de aynı tip karakter. İkisi de çok güçlüler, çok konuşuyorlar ama çok gereksiz tepki veriyorlar. Başka Amirale yapabilir mi Shanks bunu mesela? :)

Uyanış geçirmiş bir magma meyvesi inanılmaz tehlikeli. Çayla bile eriyip işlevselliğini kaybeden mochi, magmaya karşı etkisiz kalır. Katakuri alır diye düşünüyorum Akainu'yu. Öteki tarafta ise Kizaru kazanacaktır.

Dedim ya Aramaki gereksiz fazla tepki veriyor diye. Aynı şey Zaman Atlaması Öncesi Luffy'nin Karasakala vurunca Karasakalın inlemesi gibi. Aramaki ve Karasakal ikisi de aynı tip karakter. İkisi de çok güçlüler, çok konuşuyorlar ama çok gereksiz tepki veriyorlar. Başka Amirale yapabilir mi Shanks bunu mesela? :)
Başka amirale yapmaz bunu. O yüzden Aramaki en güçsüz amiral diyorum. Ayrıca Teach'in tepkileri meyvesinden geliyor. Adam her saldırıdan normalde 2 katı daha acı çekiyor. Aramki kendisine yapılan her saldırıya böyle gereksiz tepki verirse dövüşlerde saf dışı kalması an meselesi.

Başka amirale yapmaz bunu. O yüzden Aramaki en güçsüz amiral diyorum. Ayrıca Teach'in tepkileri meyvesinden geliyor. Adam her saldırıdan normalde 2 katı daha acı çekiyor. Aramki kendisine yapılan her saldırıya böyle gereksiz tepki verirse dövüşlerde saf dışı kalması an meselesi.
Aramaki bence de en güçsüz amiral. Ama onun sebebi yaşının genç ve diğerleri kadar tecrübeli olmaması. İleride daha da canavar olur. Ama yine de bu sağ kolları hoplatmayacağı anlamına gelmiyor. :)

Ayrıca Aramaki sandığınızın aksine baya cesur biri. Zaten adamın adalet mottosu Kamikaze gibi bir şeymiş. Adalet için gerekirse ölürüm diyor.O yüzden Wano’ya tek başına savaşmaya gidiyor. :)

Aramaki kara kılıç ustası. Adam çok dayanıklı h.hakili saldırılar yiyor bana mısın demiyor :)
Kılıç lobisi yonko fanları tatafından ele geçirilmiştir. Kılıç kullanmayan Amiral yok ama birçok kılıççı sağkola Amiral aldırıyordu. Karakılıç ustası Aramaki'nin evrendeki tek rakibi Mihawk şu an, Shanks filan gerisi hikaye.

Algıya bak be. %39 evet demiş birde. Amirallerin üstüne büyük oyun oynanıyor. Amiraller ile kapışabilecek tek sağ kol Zoro'dur. Jeliboncu katakuri tek yer.

Kata'ya istediğin meyveyi ver, eski üçlüden de meyveleri çıkar, pata küte döverler. Mom'ın yanına kaçar. Amiraller ağır gelir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık