Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Huzur İçinde Uyu Earendill

Ben ilk defa internet ortamından tanıştığım birinin ölüm haberini aldım. Bildirimlerde görünce de herkes gibi ben de hiç beklemediğimden, irkildim. Tensei'yi duydum ama hiç görmedim, ben varken forumda yoktu, belki senin de dediğin gibi vefat ettiğinden göremiyoruzdur kendisini. Üyeliğini bir zaman önce görüyordum @Tensei şuan forumda üyeliği gözükmüyor. Allah, tanıdık tanımadık herkese rahmet etsin, belki tanıdığımız ama vefat haberi bize ulaşmayan arkadaşlar da vardır, onların da taksiratını affeylesin.
Ben 3 olum gordum. Acikcasi birininkini com hatirlamiyorum ama digerleri beni cok uzmustu.
Bir tanesi emranadinda bir genc idi. 2012 senesonde losemiden oldugunde 12. Sinifti. Ben o zaman 14 yasindaydim. Cok uzulmustum cunku ilk defa bir arkadas kaybetmistim bu sekilde. Son yazdigi sey de kan degerlerim dusuyor lan olmustu. Ortak forumumuz kapandi ama face hesabi hala duruyor. Mezar ziyaret eder gibi ederim. Eskisehirde yasiyordu ama.ben eskisehirde bulundugum 6 sene boyunca asla gitmedim mezarina.
Digeri ise gokhan adinda baska birisi idi. O da 2015 de olmustu. O da ayni forumdandi. Ben suan onun yasindayim. Nisanliydi en son. Onun da mezarina gitmedim ama onun da steam hesabini ziyaret ederim. Haberturkte stajyerdi o yuzden ciktiydi haberi. Kalp rahatsizligindan ameliyat olmustu. Terrariya oynadi sahura gitti yatti ve kalkamadi
3. Su ise 40 kusir yasindaki bir adamdi, yabanci forumlarda takilirken denk gelmistim. Sanirim o donem 46 yasindaydi. O oldugunde beni gene etkilemisti cunku babamla ayni yastaydilarno zaman ( babam 54 yasinda su an)

Digeri ise gokhan adinda baska birisi idi. O da 2015 de olmustu. O da ayni forumdandi. Ben suan onun yasindayim. Nisanliydi en son. Onun da mezarina gitmedim ama onun da steam hesabini ziyaret ederim. Haberturkte stajyerdi o yuzden ciktiydi haberi. Kalp rahatsizligindan ameliyat olmustu. Terrariya oynadi sahura gitti yatti ve kalkamadi
Bu beni de şok etmişti, çok fazla yazdığım bir forum olmasa da çocuğun mesajlarını ilk üye olduğu zamanlardan beri görürdüm. Hala arada sırada aklıma gelir bu ölüm.

Allah tum olmuslerimize rahmet eylesin, birgun hepimiz olecegiz. Umarim oldugumuzde azda olsa Allahin huzuruna cikacak yuzumuz olur, su zamanda insanin nefsine uymamasi cok zor, insallah basaranlardan oluruz.
Tenseiyede ayri uzuldum, hatirliyorum inun yorumlarini.
Tekrar Allah rahmet eylesin , sorgusu kolay mekani cennet olsun

Bu konu vesilesiyle @KeanexlLive üyemizin amcası olan ve yanlış hatırlamıyorsam kanserden dolayı hayatını kaybeden keanexl nickli üyemizi de anmış olalım. Ne yazık ki o zaman öldüğünü bilmediğimiz için inaktif olması nedeniyle üyeliği silinmiş.
Dayımdı, trafik kazasında kaybetmiştik lakin çok teşekkürler. Keşke üyeliği silinmeseydi, birkaç parça veri toplamaya çalışmıştım vaktiyle, forumu da o vesileyle bulmuştum. One piece'i şuan dahi izlememe sebepti...

Bu konu vesilesiyle @KeanexlLive üyemizin amcası olan ve yanlış hatırlamıyorsam kanserden dolayı hayatını kaybeden keanexl nickli üyemizi de anmış olalım. Ne yazık ki o zaman öldüğünü bilmediğimiz için inaktif olması nedeniyle üyeliği silinmiş.
Smoker dragon adlı bir üye vardı arattığımda sonuç bulunamadı diyor inşallah yaşıyordur
Bu arada Allah rahmet eylesin sevenlerine sabır diliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık