Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Koruyucu yaratıkların kendi iradelerine sahip olduğu açıklanmıştı. Sanırım kimseden emir almıyorlar. Vazifeleri kendi prenslerini korumak. Nasıl yaptıkları yaratığın kendisine kalmış durumda.
Biliyorum hocam onu kast etmedim biraz eksik ifade etmişim.

Yanlış anlamadıysam Camilla'nın koruyucu nen hayvanının gücü belirli şartlar yerine gelince birilerini kontrol etmeye yarıyor. Onu kast ettim. Camilla farkına varmadan birilerini ona itaat ediyor bulabilir. :D

Son düzenleme:
Biliyorum hocam onu kast etmedim biraz eksik ifade etmişim.

Yanlış anlamadıysam Camilla'nın koruyucu nen hayvanının gücü belirli şartlar yerine gelince birilerini kontrol etmeye yarıyor. Onu kast ettim. Camilla farkına varmadan birilerini ona itaat ediyor bulabilir. :D
Haaa tamam :D :D
Buna cevap verecek olursam, bana kalırsa itaat nen hayvana olur. Bu iradeye hükmetmek çünkü, yönlendirmek değil. Öbür türlü sale sale'nin beastinden pek farklı olmaz.

Haaa tamam :D :D
Buna cevap verecek olursam, bana kalırsa itaat nen hayvana olur. Bu iradeye hükmetmek çünkü, yönlendirmek değil. Öbür türlü sale sale'nin beastinden pek farklı olmaz.
https://serimanga.com/manga/hunter-x-hunter/375/2

Türkçesi çıktı. Çeviride dediğin gibi nen canavarı kontrol eder gibi gözüküyor. Ama İngilizcesinde She dediği için Camilla olarak düşünmüştüm.

9. Prensi sevdim nen hayvanının gücü de gayet güzel. Umarım ölmez : ))

Dragon Ball göndermesi güzeldi. :D Cidden tahmin ettikleri gibi Tyson'ın nen canavarının yeteneği Spirit Bomb tarzı bir şeymiş.

Camilla'nın canavarının yeteneği tutsaklıktan kurtuluş bileti olabilir.

Tubeppa'nın nen canavarının yeteneği pek ilgimi çekmedi. Fakat shounen mantığıyla düşünmemek lazım. Meruem'i bile kimyasalla harcadılar sonuçta. Bu canavarın üreteceği maddeler de baya iş yapabilir.

Luzurus'un canavarının yeteneği baya tehlikeli. Hedefin arzuladığı şeyi efsunluyor.

Halkenburg iyi bir adama benziyor. Canavarının nen yeteneği de şimdilik gösterilenler arasında en sağlamı bence. Bu adamın nen kullanıcısı olmaması veya yanında Kurapika'nın arkadaşlarından birinin olmaması üzücü. Çok büyük işler başarabilirdi.

Benjamin ve Tserriednich'in koruyucu canavarlarının yeteneği hala açıklanmadı. En çok da onları merak ediyordum. :D

Yalnız bu arc hesaba katılması gereken çok fazla unsur var. Artık her gördüğüm şeye şüphe ile yaklaşacağım resmen. Sürekli aklımda "acaba bu, şu prensin canavarının işi mi?" diye bir soru olacak.

Bu mücadele kara kıtada gerçekleşseydi de keşke, biz de iki üç aşırı güçlü yaratık görseydik. Bu nen-beastlerin oradaki canlılar ile mücadelesini görmeyi çok isterdim.
Sahte Kara Kıta'ya varış 3 ay sürecek. Daha sadece bir kaç gün geçti. Bu sebeple sahte karaya varana kadar bir şekilde veraset savaşı noktalanmış olur diye düşünüyorum. Ama Kakin Kralı amacında başarılı olursa ve bütün koruyucu nen canavarlarının gücünü birleştirirse dediğin gibi Kara Kıta'da musibetler ile mücadele ettiğini görebiliriz. Eğer Kral başarılı olursa Kara Kıta'daki son boss bile olabilir.

Ama şu 5. Prens Tubeppa'nın canavarının gücü beni şüpheye düşürdü. Gücü sanki Kara Kıta için tasarlanmış gibi. Musibetlere karşı ilaç olsun, @Chrollo Lucilfer 'n dediği gibi patlayıcı olsun zehir olsun. Kara Kıta'ya yönelik izlenimi verdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık