Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Croco-Boy

Onu bunu geçin Chrollo çok ezikçe dövüşüyor abi hiç yakışmadı yani bu adama bu ne arkadaş kaçıyor sürekli benim gözümde bitti herif beklentilerimi hiç veremedi ... Hisoka forever
Kaçma değil strateji olarak bakmak lazım olaya. Direk yakın dövüşte hisoka kadar güçlü olduğunu zannetmiyorum zaten.

Chrollo tek başına Zeno ile Silvanın aklını alırken,İllumi ye denk Hisokanın,Chrolloyu zorlaması ilginç.

Demekki sandığımızdan çok daha güçlü Hisoka.

Croco-Boy

Chrollo tek başına Zeno ile Silvanın aklını alırken,İllumi ye denk Hisokanın,Chrolloyu zorlaması ilginç.

Demekki sandığımızdan çok daha güçlü Hisoka.
Hisokayi güclü yapan şey hem sadist hem mazoşist bir yapiya sahip olması. Canının yanmasından haz duyan bir sapık

Ama Zeno,ölümüne bir dövüşte Chrollonun onu alabileceğini söyledi Yanlış hatırlamıyosam.

Hisoka ile İllumi gayette yakın güçteler.
Tam tersi Zeno, Chrollo'nun ciddi dövüşmediğini fark etti. O da sordu teke tekte ciddi olsam ne olurdu diye, Zeno'da ben alırım dedi ama şaka ile karışık gibi dedi.

Daha önce gösterildiğinde yumruk yumruğa mı savaşıyordu ki :S
Silva ve Zeno olayını diyorsun sanırım orada o şekil savaşması garip değildi 2 ye bir + bir amacı yoktu onlarla savaşmak gibi,ama burada bariz ölümüne bi dövüş var strateji yapıcam diye ezik ezik koşup durması beni hayal kırıklıgına uğrattı,bir yandan da bariz Hisoka'yı yüceltti gözümde.

Silva ve Zeno olayını diyorsun sanırım orada o şekil savaşması garip değildi 2 ye bir + bir amacı yoktu onlarla savaşmak gibi,ama burada bariz ölümüne bi dövüş var strateji yapıcam diye ezik ezik koşup durması beni hayal kırıklıgına uğrattı,bir yandan da bariz Hisoka'yı yüceltti gözümde.
Ölümüne dövüş lafları mangakanın yemlemeleri olabilir. En sonunda gülücükler içinde kendi yollarına giderselerde şaşırmaz kimse.

Togashi reis diğer shounen mangakalarından farklı biraz, Plot Twist'i bol bir amcamız.

Cidden de Zeno & Silva ikilisine karşı dövüşen Chrollo ile Hisoka'ya karşı dövüşen Chrollo arasında üzücü bir fark var ki Lastik Sakızdan başka saldırı kullanmadı Hisoka. Buna karşın zibilyon tane yetenekle gelen Chrollo'dan hala gerilla taktiğinden başka bir şey görmedik. Bu durum da okuyucularda, en azından bende, hayal kırıklığına yol açtı. Daha agresif bir dövüş beklerken böylesini görmek olmadı. Tabi bir de Hisoka'nın da söylediği gibi kendisine iğne batırmaya çalışması da diğer bir ilginç nokta.

Chrollo'nun amacı Black Voice ile Hisoka'yı kontrol etmek olunca, pasif ama stratejik bir dövüş kaçınılmaz oluyor. ''Pata küte'' birbirlerine dalmalarını seyretmek zevk verici olabilirdi ama ne Chrollo'nun niyeti bu ne de manganın tarzı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık