Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hunter x Hunter

Bu tür sahnelerde sözde zor duruma düşürülen kişinin bu oyunlara gelmeyeceği güçlü olduğu hissettirilir.Rakibin final tekniğini kullanmadan yenemeyeceği bir rakip olduğu belli edilir bana göre.Hatta saldıran çok zayıfsa zor duruma düşürülen alay ederek yener onu ama şu an öyle değil tabii.

Onun için Hisoka en güçlü kozunu oynamaya zorlayacak.Bunun arkasına kendisi de sakladığı birşeyi sürpriz olarak çıkarırsa kazanabilir.Ki bence öyle olacak.

Adam daha önce de kolllarını feda etmişti.Böyle şeyler planının bir parçası.Özellikle dayak yediğini ve bundan ilerde yararlanacağına eminim.

İkiside ölmez. Bakmayın ölüm maçı falan, milleti kekliyorlar :D

Ayrıca Chrollo kitabından öyle bir teknik çıkarttırır ki millet şaşkına dönebilir. Aynı şey hisoka içinde geçerli, sadece sakız ile olacak iş değil bu, sakız araç amacı için...

Hisoka'nın "Biliyorum" sözü yanlış anlaşılmış sanırım. Ordaki söz sadece en sonda Chrollo'ya vurduğu darbeye hitaben söylendi. Hisoka'nın darbesini mi görmediniz bilmiyorum ama; Chrollo Hisoka'nın savurduğu kafadan sıyrılıyor ve "Ayarladığın şeyleri görmedim mi sanıyorsun" tarzından bir şey diyor. Hisoka da bunu tahmin ettiğini söyleyip biliyorum deyip sol taraftan ikinci kafayı gömüyor.

Sanırım şu ana kadar anca giriş bölümü bitti. Ancak bundan sonraki bölümlerde bu dövüş ciddileşecek gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık