Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter Karakterlerinin Seviyeleri

Yeteneği görünümüyle alakalı da kadının gücü gayet yerinde. Gücü yeteneğinden bağımsız yani.

Ben Hxh'de yaşlı olup da ciddi ciddi belim falan diye görmedim. Mesela Zoldyck ailesinde bir görevli vardı yaşlı kadın. O da fiziksel olarak baya sağlamdı yaşına göre.
Zeno'nun gençliği çok fark ettirmiyordur güç olarak o noktada haklısın. Yerini değiştirdim zaten (( :

1- Meruem
2- Netero - Azmış Gon.
3- Ging
4- Pitou
5- Youpi
6- Chrollo diye devam eder herhalde.
Buna bir ayar çekeyim Chrollo'yu niye o kadar düşük yapmışım anasını satayım Zeno'yu da yazmamışım, neyse.

Meruem
Netero - Azmış Gon
Ging
Chrollo
Zeno
Pitou
Youpi

Mangasını çok az okudum inanılmaz güçlü tipler gelmişse bilemem. Ama şimdilik budur.

Buna bir ayar çekeyim Chrollo'yu niye o kadar düşük yapmışım anasını satayım Zeno'yu da yazmamışım, neyse.

Meruem
Netero - Azmış Gon
Ging
Chrollo
Zeno
Pitou
Youpi

Mangasını çok az okudum inanılmaz güçlü tipler gelmişse bilemem. Ama şimdilik budur.
Gon o haliyle muhtemelen en az Meruem gücündedir. Pitou denk olabileceğini söylüyor ama o sadece yaydığı hava. Zaten adam akıllı bilinçli o seviyeye gelirse kimse duramaz Gon'un önünde.

Gon o haliyle muhtemelen en az Meruem gücündedir. Pitou denk olabileceğini söylüyor ama o sadece yaydığı hava. Zaten adam akıllı bilinçli o seviyeye gelirse kimse duramaz Gon'un önünde.
Meruem bir evrim daha çakıyor ya dostum o noktadan sonra mevzu bitiyor hatta evrimini tam anlamıyla tamamlayamıyordu bile. Gon'un ise daha yolu var sadece o anlık durumuna göre değerlendirdim yoksa potansiyelinin sınırı belirsiz yardırır gider

Meruem bir evrim daha çakıyor ya dostum o noktadan sonra mevzu bitiyor hatta evrimini tam anlamıyla tamamlayamıyordu bile. Gon'un ise daha yolu var sadece o anlık durumuna göre değerlendirdim yoksa potansiyelinin sınırı belirsiz yardırır gider
Zehirden sonra daha güçlendiği geçiyor muydu hatırlamıyorum valla. 2 kez izledim ama bir ara 3'de atmak lazım çabuk unutuyorum ben. Netflix'e gelse de bir de o bahaneyle izlesek : ))

Zehirden sonra daha güçlendiği geçiyor muydu hatırlamıyorum valla. 2 kez izledim ama bir ara 3'de atmak lazım çabuk unutuyorum ben. Netflix'e gelse de bir de o bahaneyle izlesek : ))
Pouf'un ve Youpi'nin güçlerini emiyordu ya. Meruem istese Netero'nun kopardığı uzuvlarını da yiyebilirdi. Reisin güçlenmekle derdi olsaydı. :(

İki yancısını emcükleyip gene evrim geçiriyordu dostum hatta daha da geçirirdi dememin sebebi bu olay zaten üçüncü yancı güme gitmişti. Valla sadece günceldeyken takip ettiğimden bir çok şeyi unutmuşumdur herhalde yanlışım varsa arkadaşlar düzeltir.

İki yancısını emcükleyip gene evrim geçiriyordu dostum hatta daha da geçirirdi dememin sebebi bu olay zaten üçüncü yancı güme gitmişti. Valla sadece günceldeyken takip ettiğimden bir çok şeyi unutmuşumdur herhalde yanlışım varsa arkadaşlar düzeltir.
Doğru evet Meruem ikinci kez doğduğunda daha güçlü olmuş. Pouf ve Youpi Kraliçe hükmüne geçmişler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık