Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

Evet her geni birleştirip yeni nesle aktardıklarını söylüyor, hızlı ürediklerini söylüyor. Açıklamaları bu kadar ve bu açıklama şu an yaşananlar için çok yetersiz. Nen'i nereden görüp de kolayca durduruyor bunlar. Bu kadar hızlı sosyalleşip gruplaşmalarını, bireyselleşmeleri, tiplere ve karakterlere bu kadar kolay ayrılmalarını, mantıksal gelişmelerini falan bir kenara koyuyorum. Ki bunlar için bile uygun insanlar yoktu adada. Varsa yoksa çiftçi köylüler ve uyuşturucu üreten askerler. Zaten o uyuşturucudan da bir şey çıkacak gibi. Askerler pek de şaşırmışa benzemiyordu böcekler karşısında, sadece korkuyorlardı. :/

Neyse bunlara takılıp tadını kaçırmamalıyım güzelim hikayenin. Ben devam edeyim. :(

Bu arada Naruto buradan baya araklama yapmış. :(
Anime konusu ama istersen vereyim spoileri :D Gerçi ileride bunun mantığını anlatıyorlar ama gene de sen bilirsin.

Benim için şimdilik sinir bozucu ilerliyor. Gyro karakteri dramatik bir tip, dediğin gözyaşı ondan gelir gelirse. Şimdiden bir iki tahminim var da bakalım tutacak mı. :/
Da sorunum konu değil. Konusu gayet iyi arkın. Avcılar vahşi ve tehlikeli böcekleri avlıyor, daha ne olsun.
Ama işte o böcükler çok saçma gelişti. Daha bir süre önce kimsenin bitiremediği tamah adasını bitiren, yöneticilerden birinin neniyle yarışan ve yetişen Gon ile Killua kıytırık rütbeli böcüklerden birine bile yetmiyor. Nerenin suyunu içti de bunlar böyle güçlü ve gelişkin oldular. Hani güçlü insan geni aldılar desek tamam da tek aldıkları teknolojiden bile bi haber köylülerin genleri.
Zaten Gon'un gelişimi de çok dengesiz. Bi tepelere çıkıyor bi diplere iniyor. Bir hafta önce Örümcekleri bile kendinden sakındıran Razor'un neniyle sırıtmadan kapıştı, şimdi dandik bi böceğin en fazla canını yakıyor. :(

Yalnız çok iyi seri. İzledikçe izleyesi geliyor insanın. İyi ki saklamışım bugüne kadar. :a:
Nerenin suyunu içtiklerini öğreneceksin, bunlar başka dünyanın yaratıkları, bu yüzden bu kadar güçlüler. Bu daha aysberkin görünen yüzü, bunlardan beterleride var bir yerlerde. Animenin en sonunda bahsedilecek...

Gyro sevdiğim karakterlerden, gerçi pek bir şey görmedik onunla ilgilide, ileride önemli rol oynayacakmış öyle denmişti mangada da. Manga devam ederse görürüz herhalde...

Anime konusu ama istersen vereyim spoileri :D Gerçi ileride bunun mantığını anlatıyorlar ama gene de sen bilirsin.
Aman diyim verme. İleride açıklaması varsa iyi. :/

Nerenin suyunu içtiklerini öğreneceksin, bunlar başka dünyanın yaratıkları, bu yüzden bu kadar güçlüler. Bu daha aysberkin görünen yüzü, bunlardan beterleride var bir yerlerde. Animenin en sonunda bahsedilecek...

Gyro sevdiğim karakterlerden, gerçi pek bir şey görmedik onunla ilgilide, ileride önemli rol oynayacakmış öyle denmişti mangada da. Manga devam ederse görürüz herhalde...
Tam da spoiler verme diyorduk. Neyse, kendim kaşındım. :/

Madem konu tekrar gündeme geldi, öyleyse en sevdiğim sahnelerden birisini atma zamanım geldi. :a: Her izlediğimde tüylerim diken diken olur. Müzik ve sahne uyumu ancak bu kadar mükemmel olabilirdi.

@GeraltOfRivia
Sen izledin mi la HxH'ı? Öyle kuru kuru OP fanlığı yapmayla olmaz bu işler. :D

Madem konu tekrar gündeme geldi, öyleyse en sevdiğim sahnelerden birisini atma zamanım geldi. :a: Her izlediğimde tüylerim diken diken olur. Müzik ve sahne uyumu ancak bu kadar mükemmel olabilirdi.

@GeraltOfRivia
Sen izledin mi la HxH'ı? Öyle kuru kuru OP fanlığı yapmayla olmaz bu işler. :D
Ben de alerji var abi ya. Bitmeyen serilere başlamayı pek sevmiyorum.
Severim ve yarım kalır korkusu ile.
Ama hem @ch3rl0b11n hemde sen önerdin başlıyorum o zaman. Tabi önce gintama da güncele gelecem.

@GeraltOfRivia
Geç o hastalığı la, anime dünyasının nirvanası bu HxH. :/ Hem zaten animesi de güzel bir yerde bitiyor. Öyle pat diye ortada kalma durumu yok. İlk fırsatta aç ve izle.

Ben de alerji var abi ya. Bitmeyen serilere başlamayı pek sevmiyorum.
Severim ve yarım kalır korkusu ile.
Ama hem @ch3rl0b11n hemde sen önerdin başlıyorum o zaman. Tabi önce gintama da güncele gelecem.
Shanks'ın sesi var la seride, hemen başla daha ne istiyon. :(

Bu orijinal Kakashi her konuştuğunda garipsiyorum. Bir yerden akagami fırlamasını bekliyorum. Seiyu eleman hiç değiştirmemiş sesini, tonlarını falan. :/

Shanks'ın sesi var la seride, hemen başla daha ne istiyon. :(

Bu orijinal Kakashi her konuştuğunda garipsiyorum. Bir yerden akagami fırlamasını bekliyorum. Seiyu eleman hiç değiştirmemiş sesini, tonlarını falan. :/
Ama olmaz ki böyle beni can yerimden vurdun. Shanks dedin kayış koptu bende. Akşam yatmadan 3-4 bölüm izlerim o zaman

Benim için şimdilik sinir bozucu ilerliyor. Gyro karakteri dramatik bir tip, dediğin gözyaşı ondan gelir gelirse. Şimdiden bir iki tahminim var da bakalım tutacak mı. :/
Da sorunum konu değil. Konusu gayet iyi arkın. Avcılar vahşi ve tehlikeli böcekleri avlıyor, daha ne olsun.
Ama işte o böcükler çok saçma gelişti. Daha bir süre önce kimsenin bitiremediği tamah adasını bitiren, yöneticilerden birinin neniyle yarışan ve yetişen Gon ile Killua kıytırık rütbeli böcüklerden birine bile yetmiyor. Nerenin suyunu içti de bunlar böyle güçlü ve gelişkin oldular. Hani güçlü insan geni aldılar desek tamam da tek aldıkları teknolojiden bile bi haber köylülerin genleri.
Zaten Gon'un gelişimi de çok dengesiz. Bi tepelere çıkıyor bi diplere iniyor. Bir hafta önce Örümcekleri bile kendinden sakındıran Razor'un neniyle sırıtmadan kapıştı, şimdi dandik bi böceğin en fazla canını yakıyor. :(

Yalnız çok iyi seri. İzledikçe izleyesi geliyor insanın. İyi ki saklamışım bugüne kadar. :a:
One piece'i katlayacak seriye neler demişsin öyle yahu.Gözünün üzerinde niye kaşı var muamelesi yapmışsın op olunca bunları hiç duyamıyoruz nedense. :D Seri ilmek ilmek işlenmiş her detayın makul açıklaması var op gibi buglu değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık