Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime)

En az Uvogin kadar sertleştiriyor vücudunu Netero. Killua'nın, normal bir insanın bacağını kıracak kuvvetteki tekmesinden etkilenmiyor adam. Bunun dışında saldığı Nen'in yoğunluğu ve fazlalığına bakarak da çoğaltan olduğunu anlayabilirsin. Ama tabi özel durumlar çıkarsa o ayrı. Mütehassıs olursa yahut kendisine Kurapika gibi şart koyup gücünü katladıysa iş değişir. Ama şu an için rahatlıkla Çoğaltandır diyebiliriz.
Haklısın savcım.:D HxH'de her şey nen demek değil ama Netero bende öyle bir izlenim bıraktı ki herkesi alt edebilirmiş gibi hissediyorum.:/ Kralla olan dövüşü animatörler sağ olsun çok epikti,gönlüme taht kurdu resmen.Bir de öldü ya iyice kıymete bindi artık.:ehe:

@Alpamis
Olabilir dostum emin değilim zaten.:D

ben vücudunu sertleştirmesini yılların verdiği antreman diye düşünüyorum.Tek yeteneğide efsuncu olmaktır.

çünkü sırf vücudunu sertleştirmesinden çoğaltan olduğu fikri çıkmaz bence. Bir çocuk vardı dövüşerek çıkılan kulede. killua tüm gücüyle vurmasına rağmen daha çoğaltan falan bilmeyen çocuk dayanmıştı killua nın saf gücüne. Kaldı ki o çocuk idareci çıkmıştı. Neteronun kaç yıldır antreman yaptığı düşünülürse çok abes değildir o derece olması kanımca. Zaten netero dede bir de çoğaltan olsa kral 100-200 kadar vuruşla yenebilirdi. Bunu söylememin nedeni nen tiplerinin etkisi. Çoğaltan oldun mu saf güçte sana sadece çoğaltan karşı koyabiliyor.
Kurapika ve hocası arasında geçen diyaloğa göre, hiçbir efsuncu çoğaltanın gücüne ve dayanıklılığına sahip olamaz. Bu nedenle Netero'nun sadece efsuncu olması mümkün değil. Bunun dışında Buda'yı kendisi kontrol ediyor Netero'nun. İdareci yeteneğinin varlığı da kesin. Bunun dışında Zeno gibi bir adam, Netero her zaman benden güçlü oldu diyor. Ona denk sadece Killua'nın dedesinin dedesi gösteriliyor. Bunlar Netero'nun çoğaltan olduğuna karinedir bence. Kastro'nun aynısı işte.

Şu muhabbetler hep kafamı karıştırıyor la, şimdi neteronun buda heykeli yapması salgıç yeteneği onu kontrol etmesi idareci yeteneği o kadar büyük miktarda aura ortaya çıkarması ise çoğaltan yeteneğimi oluyor yani

Şu muhabbetler hep kafamı karıştırıyor la, şimdi neteronun buda heykeli yapması salgıç yeteneği onu kontrol etmesi idareci yeteneği o kadar büyük miktarda aura ortaya çıkarması ise çoğaltan yeteneğimi oluyor yani
Buda çıkarması efsuncu olur, salgıç demek kamehame ha gibi enerji topu yollamak demektir. Adam yoktan Buda heykeli yapıyor, Kuraika'nın yoktan zincir yapması gibi.

Buda çıkarması efsuncu olur, salgıç demek kamehame ha gibi enerji topu yollamak demektir. Adam yoktan Buda heykeli yapıyor, Kuraika'nın yoktan zincir yapması gibi.
Doğru onu atlamışım. Herşeyi kesecek bi kılıç efsunlayacaksın çoğaltan auran ile onu ve vücudunu kaplayacaksın geri kalan yeteneklere ihtiyacın yok hacı bam güm dal herkese ondan sonra

Doğru onu atlamışım. Herşeyi kesecek bi kılıç efsunlayacaksın çoğaltan auran ile onu ve vücudunu kaplayacaksın geri kalan yeteneklere ihtiyacın yok hacı bam güm dal herkese ondan sonra

Iste isler oyle yurumuyor. Cogaltanin efsuncu yetenegi efsuncunun ise cogaltan yetenego fazla olmuyor. Yani ikisininde yuksek olma olasiligi (mutehassis degilsen) imkansiz.

Her şeyi kesecek kılıç yapamıyon işte hacı, Kurapika'nın hocası öyle diyordu. :D Kastro ile Netero'nun tercihleri hiç hoşuma gitmedi benim açıkçası. Mangaka koca seride en doğru tercihi baş role yaptırıyor. Yani, aktörlerin o kadar zeki olduğu, saf salak tek karakterin bulunmadığı bir evrende kimse altıgene uymuyor la. :D

Her şeyi kesecek kılıç yapamıyon işte hacı, Kurapika'nın hocası öyle diyordu. :D Kastro ile Netero'nun tercihleri hiç hoşuma gitmedi benim açıkçası. Mangaka koca seride en doğru tercihi baş role yaptırıyor. Yani, aktörlerin o kadar zeki olduğu, saf salak tek karakterin bulunmadığı bir evrende kimse altıgene uymuyor la. :D
ben daha once yazmisim
:artiz:
Netero serinin WB siydi ya. Cok cabuk gitti dag gibi adam.

ben daha once yazmisim
:artiz:
Netero serinin WB siydi ya. Cok cabuk gitti dag gibi adam.
En güçlünün en yaşlı olması ve onun seri içinde ölmesi bir shounen geleneği zaten. Misal;

1- Hokuto no Ken: Ryuken
2- Dragon Ball: Muten Roshi
3- Bleach: Yamamoto
4- One Piece: WB
5- Naruto: Jiraiya, gibi gibi.

Kurapika ve hocası arasında geçen diyaloğa göre, hiçbir efsuncu çoğaltanın gücüne ve dayanıklılığına sahip olamaz. Bu nedenle Netero'nun sadece efsuncu olması mümkün değil. Bunun dışında Buda'yı kendisi kontrol ediyor Netero'nun. İdareci yeteneğinin varlığı da kesin. Bunun dışında Zeno gibi bir adam, Netero her zaman benden güçlü oldu diyor. Ona denk sadece Killua'nın dedesinin dedesi gösteriliyor. Bunlar Netero'nun çoğaltan olduğuna karinedir bence. Kastro'nun aynısı işte.
Ben bu mantığı çoğaltan olanlara göre yaptım. Gon mesela şartlı şurtlu yaptı ama 10 küsür senede kral kadar güçlü olabileceğini gösterdi. Netero amca o kadar yıl bir kral edememiş mi yani? Bana mantıklı gelmiyor çoğaltan ise.

şöyle bakarsan mantıklı bu
kıvırcık saçlılar saçını düzletir düz saçlılar kıvırcık yapar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık