Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hunter x Hunter (Anime) (17.09.2012 - 13.07.2014)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonunda av başladı. İngilizce olduğu için herşeyi tam anlamadım ama heyecanıyla resmen içine çeken bir bölümdü diyebilirim ^^
Ve işin kötüsü Pakunoda, Kortopi ve kılıçlı eleman Kurapika'dan haberdar oldu.

Şu Kurapika ne itici bir karakter arkadşa ya "Kumo - Kumo" diyip diyip duruyor onun yüzünden Gon'ların başı belaya giriyor halen atarlanıyor. İnşallah öldürülür de şu animeyi büyük zevk alarak izlerim. Ne güzel bi önceki ki ARC'ta Kurapika yoktu ne güzeldi :/ sanırım bir tek ben nefret ediyorum ama.

Şu Kurapika ne itici bir karakter arkadşa ya "Kumo - Kumo" diyip diyip duruyor onun yüzünden Gon'ların başı belaya giriyor halen atarlanıyor. İnşallah öldürülür de şu animeyi büyük zevk alarak izlerim. Ne güzel bi önceki ki ARC'ta Kurapika yoktu ne güzeldi :/ sanırım bir tek ben nefret ediyorum ama.
Hocam hiç değilse Sasuke gibi değil. Konuyla alakasız olan insanları öldürmüyeceğim diye yemini var. Gon zaten belayı seven biri Killua gibi arkadaşı olmasa 1 hafta hayatta kalmaz :D

Hadi bakalım. Şimdi o piskopatta öğrendi Kurapika'nın gerçek yüzünü. Ondan nasıl kurtulacaklar merak ediyorum. :D
Son çıkan hunterpedia'da Nobunaga'nın gon ve killua'yı sevdiği söylendi. Bence bu sevgi sayesinde Kurapika bir şekilde kurtulacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık