Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hugo'da Küfreden Çocuk Efsanesi

Onu bunu bilmemde benim Hugo'da en çok şaşırdığım şey Cadı Sila'ydı.

Normalde çizgi filmlerde cadılar hep çirkin olarak gösterilmelerine Cadı Sila çok güzel olarak tasarlanmıştı.

İzlediğim en güzel cadıydı, Cadı Sila.

Hatırlayanınız var mı Cadı Sila'yı?
Çocukluk aşkımız

İşte ben resmen o sahneyi ezbere hatırlıyor gibiyim. O ara ilk bölümlerin çoğunu sadece animeden takip etmiş bile olabilirim. Ama yok bulamamıştık. Yoktu da zihnimiz mi bulandı, vardı da kesildi mi başka bir şey mi oldu bilmiyorum :(
Bu sahneyi izlediğime yemin edebilirdim. Gittim baktım bunu mu bulamadınız lan püü size motivasyonuyla. Bulamadım... Tarihten silmişler kayıp yüzyılın bir parçası olmuş canını yediğim Nami ve Luffy'nin sevimli sahnesi.

Ben hiç öyle bir sahne olduğunu hatırlamıyorum açıkçası. Mangada bile açıkça gösterilmemiş bir sahnenin animede tamamen atlanması çok abes bir durum değil.
Var öyle bir sahne de nerede bilinmez izlediğimi hatırlıyorum, ben güncele Punk Hazard'ın sonunda gelmiştim. Animeyi de o kısma kadar izledim yavaş yavaş,aklımda o sahne de bulamadım. :D

Var öyle bir sahne de nerede bilinmez izlediğimi hatırlıyorum, ben güncele Punk Hazard'ın sonunda gelmiştim. Animeyi de o kısma kadar izledim yavaş yavaş,aklımda o sahne de bulamadım. :D
Bazı şeyler olmadığı halde insanlara varmış gibi gelir. Başka insanlar da o konu hakkındaki şeyleri göre göre kendileri de aslında öyle bir şey varmış gibi algılar. Sen öyle bir sahne izlediğini hatırlıyorsun, ben hatırlamıyorum. Hangimizin dediği doğru?

Aynı sahneyi ben de hatırlıyorum, animekalesinden bir kaç bölüm indirdim, hızlıca baktım fakat bulamadım :s

Ace'nin kartını şapkanın kurdelesine diktiği bir sahne vardı onunla mı karıştırıyoruz acaba :hmm:

Bazı şeyler olmadığı halde insanlara varmış gibi gelir. Başka insanlar da o konu hakkındaki şeyleri göre göre kendileri de aslında öyle bir şey varmış gibi algılar. Sen öyle bir sahne izlediğini hatırlıyorsun, ben hatırlamıyorum. Hangimizin dediği doğru?
Bilemem ama çoğunluk hatırlıyorum dediğine göre benim taraf daha ağır basıyor. Bulamadım ama o da bir gerçek. :)

Animelerin ham halleri ile sonradan piyasaya düşen halleri arasında farklılıklar olabiliyor. Bazen bazı kısımları kestikleri oluyor. İndirdiğim bir sürümde arada reklam girmişti mesela :D Bazen bitiş kısımlarını olduğu gibi kesiyorlar. O kısım gidince sonrasında gelen bir görüntü varsa o da kaldırılmış olabilir. Emin olduğum tek bir şey var. Luffy'nin şapkası 8. bölümde deliniyor 10. bölümde ise normale dönüyor. Yani bir şey bulunursa ya bu iki bölüm arasında bulunur ya da sonrasında flashback sahnesi ile gösterilmiştir.

Hugo konusunda da ben de olduğuna emin gibiyim. Mahallede konuştuğumuzu hatırlıyorum böyle bir muhabbeti.

Aynı sahneyi ben de hatırlıyorum, animekalesinden bir kaç bölüm indirdim, hızlıca baktım fakat bulamadım :s

Ace'nin kartını şapkanın kurdelesine diktiği bir sahne vardı onunla mı karıştırıyoruz acaba :hmm:

Ben üstte atılan manga sayfasıyla aynı olayı hatırlıyorum da bulamadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık