Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    85
Ya Alicent görev görev diye diye istemedeği adamla evlendi çocuk verdi görev için çekmediği eziyet kalmadı. Diğer kahpe gününü gün etti 7 krallıkta vermediği kalmadı. Çocuklarının babası dahi meşru değil. En sonda Alicentımız kanımız ona güvendi inandı. O kahpe gitti babasının kuyusunu kazdı bu entrika dolu sarayda onu yanlız bıraktı. Daha sonrasında açıkça düşman oldular yani bu böyle bişey. Gelmiş 4 tane veledi çocugunun gözünü almıış herhalde adalet isticek. 4e bir vs olmasa orda diğerleri de 4 kişi olsa diğer çocuklar Reninin soyu telef olurdu la. Valla Deamonda sinsi bir yılan bu bölüm o kargaşayı naısl izliyor hayatta ondan taraf olmam. Alicent şuana kadar en temiziydi. Bu bölümle bereber gördük ki topalla iş birliği yapıp Breaking Bad oluyor. İleride daha kötü işler yapıcak babasıyla beraber. Reninin şımarıklığı, kralın sünepeliği, Alicentın korkuları, Deamonunda karaktersizliği krallığı büyük bir yıkıma götürcek.
Aemond kavga etmek istemiyordu ki zaten. Ejder çocuğu seçmiş kekolar çocuğa saldırıyor. Acıdığından dövüş başında da sonunda da vurmadı.

Arkadaşının babasına göz koyan sugardaddy janrasından gelme bir karakteri rahibe teresa yaptınız başımıza :hhh:
Bu arada kitapta Viserys ve Alicent arasında sadece 9 yaş var. Çirkin yaşlı kral güzel genç karısı+sonradan düşman olan arkadaşlar temasını eklemek için böyle bir değişiklik yapmışlar.

Not: Bana ne kardeşim kitaptan ben diziyi yorumluyorum deme öyle olduğunu biliyom. Trivia niyetine yazdım .s skdkdl

Müko bir bölüm.10/10

O değilde karakterler harbi 10 numaraya.Mesela Criston Cole'u sevmem ama adam tam bir kaotik lawfull xd.Kötü boş bir karakter yok dizide.

Daemon hayranlığımdan dolayı siyah tarafındayım.Cole ile bir rövanşlari olur inşallah.

Bu arada kitapta Viserys ve Alicent arasında sadece 9 yaş var. Çirkin yaşlı kral güzel genç karısı+sonradan düşman olan arkadaşlar temasını eklemek için böyle bir değişiklik yapmışlar.

Not: Bana ne kardeşim kitaptan ben diziyi yorumluyorum deme öyle olduğunu biliyom. Trivia niyetine yazdım .s skdkdl
Kitapta isterse yaşıt olsunlar:d benim değinmek istediğim nokta belli. İlk ve büyük kazığı Alicent atıyor. Üstelik babasının vesvesesiyle en yakın arkadaşına kurulan da Alicent. Plan kuran, tahta göz diken yine Alicent'in babası. Ama her nasılsa Fatma Girik'imiz yine Alicent. Anadolu irfanı yine vuku bulmuş konuda :hhh:

Yeşilleri de tutmuyorum bu arada,
Dandik bi kurgu var açıkçası burada. Geçen ki bölüm Aemond ejderim yok hüüü dedi aynı bölüm vhagar'ın binicisi öldü :D Yani ne bileyim biraz yavan geldi bana.
Çok hızlı ilerliyor. 1 bölüm gösterdikleri her şeyi sonraki bölüm gerçekleştiriyorlar. Deamon ne zaman evlendi ne yaşadı eşiyle arası nasıldı çocukları nasıl diye cevap bulamadan kadın öldü gitti. Kitabı bilenler için sıkıntı yok ama sadece dizi izleyenler için, yapmak için yapıyorlarmış gibi geliyor.

Kitapta isterse yaşıt olsunlar:d benim değinmek istediğim nokta belli. İlk ve büyük kazığı Alicent atıyor. Üstelik babasının vesvesesiyle en yakın arkadaşına kurulan da Alicent. Plan kuran, tahta göz diken yine Alicent'in babası. Ama her nasılsa Fatma Girik'imiz yine Alicent. Anadolu irfanı yine vuku bulmuş konuda :hhh:

Olm uzun diye birkaç cümle okuma mevzusunu yapma lan alslsls. Biliyom zaten bunu. Sadece ek olarak kitapta nasıl gerçekleştiğini belirtem dedim :flaugh:

Yeşilleri de tutmuyorum bu arada,
Çok hızlı ilerliyor. 1 bölüm gösterdikleri her şeyi sonraki bölüm gerçekleştiriyorlar. Deamon ne zaman evlendi ne yaşadı eşiyle arası nasıldı çocukları nasıl diye cevap bulamadan kadın öldü gitti. Kitabı bilenler için sıkıntı yok ama sadece dizi izleyenler için, yapmak için yapıyorlarmış gibi geliyor.
Ben bu son 2 bölümü çok beğenmedim. Dediğin gibi her şey o kadar hızlı ilerliyor ki ne oldu ne bitti anlayamadan karakterler ölüyor, kavga ediyor vs bir ton şey yaşanıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık