Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hollow Knight

Nereden gördüm hatırlıyorum ama multiplayer oynanıyordu bir şekilde.

Oynarız diyen varsa, neden olmasın.
Geçen ben de gördüm kardeşim gönderdi böyle bir şey bu mudur değil midir bilmiyorum dört beş kişi girmiş birbirlerine dalıyorlardı videoda :D

@amaneden Zannediyorum ki onu yenersen 112 olacaktır :D

Aa. Klasik oyun gibi düşündüm. Beni tekrar Hollow'a sokmayın ya. Ahaha. Bu oyun yüzünden başka oyun oynayamadım kaç gün. :oleyo2:
Oynamaya bahane arıyorum :ehe:
Geçen ben de gördüm kardeşim gönderdi böyle bir şey bu mudur değil midir bilmiyorum dört beş kişi girmiş birbirlerine dalıyorlardı videoda :D

@amaneden Zannediyorum ki onu yenersen 112 olacaktır :D
Olabilir olabilir. Benim gördüğüm de farklı farklı kostümlü Knightlarla geziniyorlardı.

Hayırlı olsun. Açılmış konunuz. @amaneden @Tosbağa :ehe:
Ahaha. Oyunu bitirdim, konu anca açıldı. Benden hızlısı mezarda.
Allah Allah ee ana boss nasıl sayılmıyor :D Şunu sorayım şu Gray Prince muhabbeti var ya onu yaptın mı yaptıysan kaç tanesini yaptın ? Bunlar dlc belki de yüzdeyi etkilemiyordur emin olamıyorum. @N'eonz sen biliyor musun hocam bitirdin mi 112 olarak hiç ?
O hiç etkilemiyor. 1 kere indirdim, 1 kere de 3. pantheon'da full adıyla geldi, o zaman indirdim.

Allah Allah ee ana boss nasıl sayılmıyor :D Şunu sorayım şu Gray Prince muhabbeti var ya onu yaptın mı yaptıysan kaç tanesini yaptın ? Bunlar dlc belki de yüzdeyi etkilemiyordur emin olamıyorum. @N'eonz sen biliyor musun hocam bitirdin mi 112 olarak hiç ?
Hayır. Pantheon'u tamamlamadım hiç.

Gray Prince etki etmiyordu sanırım ama 10 kere kesince bişi oluyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık