Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Hody'nin Aldığı Tüm Hasarlar

Ben foruma resim atmak için hep Discord'u kullanıyorum. Görseli Discord'da herhangi bir kişiye ya da sunucuya attıktan sonra, görsel üstüne basınca sol altında çıkan gerçeğini aç kısmına tıklayarak yönlendirdiği kısımda discord uzantısı olarak url'ini kopyalıyorum. Onu buraya yapıştırıp atınca sorunsuz gidiyor, Discord üzerinden attığın mesajı silmediğin sürece de kalıcı oluyor.

Ben foruma resim atmak için hep Discord'u kullanıyorum. Görseli Discord'da herhangi bir kişiye ya da sunucuya attıktan sonra, görsel üstüne basınca sol altında çıkan gerçeğini aç kısmına tıklayarak yönlendirdiği kısımda discord uzantısı olarak url'ini kopyalıyorum. Onu buraya yapıştırıp atınca sorunsuz gidiyor, Discord üzerinden attığın mesajı silmediğin sürece de kalıcı oluyor.

O da sıkıntı. Hesabını sildin diyelim, onlar da gidebilir.

https://tr.imgbb.com/ bu site şu an çok iyi. Üyelik açarak yüklediğin fotoğrafları albümlere ayırabiliyorsun. Bunun dışında Imgur var, zamanında ülkede yasaklı diye şu an popüler değil.

Resim yüklendikten sonra sağ tık yaparsan, sadece link haline gidersin.

Hangi link kullanılıyor, sen onu yaz. Resim link, bbcode, html var, hiçbiri KF'ye uymuyor, KF'nin resim ekle seçeneğinden ekleyemiyorsun. En kötü resim link atıp geçecem onda da resim görülmüyor, tıklaman lazım link üstüne.

burada derin bir tutku var ben olsam üşenirdim kaçıncı analiz konusu bu .d

@Reiper discord kullanıyorsan içinde kimsenin olmadığı bir kanal açıp resimleri oradan alabilirsin daha sonrası kolay zaten veya panelleri direkt manga sitesinden al ben öyle yapıyordum Mangadenizin'de resmin üzerine sağ tık yapıp resim adresini kopyala dersen iş bitiyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık