Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Hearthstone (2014)

yok ya ne pay to win'i Oyun şans oyunu Milli Piyango bile daha az ihtimal var :D
Her şey Random :D

Eğer oynıyacağım diyorsan benim taktiği yap ayda bir girip Ranked oyna 20 gel
haftada 3 gün Çarşamba - Cumartesi - Pazar girip Daily ve Tavern Brawl yap Bitti gitti :D
Aynı benim gibi oynuyorsun :D p2w'e katılıyorum ama Adventureler olmadan mantıklı bir deste yapmak çok zor ve her wing 700 gold çok uzun sürüyor Nax çıkmadan oynuyorum oyunu aralıklarla Nax'ı geçen hafta bitirdim BRM'a başlayacağım şimdi :D

Çoğu işe yarar desteyi yapabilmek için ya çok uzun zamandır oynaman gerekiyor ya da para yatırman gerekiyor, kendi imkanlarınla yağtığın desteyle de rank 15'in altına inmen çok zor oluyor, ben en fazla 15'i gördüm açıkcası.

Hearthstone Pay 2 Win değil, Time 2 Win'dir arkadaşlar. Sabredeceksiniz, oynayacaksınız ve ilerleyeceksiniz. Collectible Card Game dediğiniz böyle olur zaten. Legendarysi, epiği bol olan desteler ucuz desteleri döver diye bir şey yok burada. Şans ve oyunculuğa bakıyor iş. Ben oyuna bir kuruş yatırmadım, Rank 3'ü gördüm bugün. Şu sıralar Aggro Shaman ve Secret Paladin en güçlü desteler diyebilirim. İkisi de 2 haftalık bi uğraş ile dizilebilecek desteler, tavsiye ederim.

Güzel bir şeye benziyor. Telefonuma indirdim. Beraber oynanan bir şeyse Nojiko nickim, isteyen ekleyebilir. ^^

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık